Kontakti

    Kase

    Individuālie biļešu pieteikumi
    67279566

    Kolektīvie biļešu pieteikumi

    Tālr.: 67294444,
    Fakss: 67270278

    Adrese

    Brīvības iela 75, LV-1001, Rīga, Latvija
    Tel. 67270463, 
    Fakss 67316676
    E-pasts: pasts@dailesteatris.lv

    Dežuranti

    Tālr.: 67274402

    Rekvizīti

    VSIA "Dailes teātris"
    Reģ.Nr. LV40003783138
    Brīvības iela 75, Rīga, LV-1001
    Banka: AS Swedbank
    Konta Nr. LV49HABA0001401053762

    Jautā teātrim

    Dailes teātris atbildi sniegs 10 dienu laikā. Ja būs nepieciešama vēstulē minēto faktu un informācijas papildu pārbaude, tad 30 dienu laikā.

    Ja Jūsu nosūtītajā vēstulē būs personas cieņu aizskarošs teksts, kā arī skarti temati, kas neattiecas uz Dailes teātri, teātris patur tiesības uz to neatbildēt.

    Darbinieki

    Direktors

    Andris Vītols

    Tālr:
    67270463
    E-pasts:
    andris.vitols@dailesteatris.lv
    Mākslinieciskais vadītājs

    Dž.Dž.Džilindžers

    E-pasts:
    dzilindzers@dailesteatris.lv
    Izpilddirektors

    Ervīns Duka

    Tālr:
    67270463
    E-pasts:
    ervins@dailesteatris.lv
    Tehniskais direktors

    Ansis Gornavs

    Tālr:
    67270463
    E-pasts:
    ansis@dailesteatris.lv
    Mārketinga un producēšanas direktore
    Dailes teātra Mākslas telpas 'Brīvības 75' producente

    Indra Vilipsone

    E-pasts:
    indra@dailesteatris.lv
    Vadības asistente

    Inga Aizbalte

    Tālr:
    67270463
    E-pasts:
    pasts@dailesteatris.lv
    Mārketinga nodaļas vadītāja

    Elīna Puncule

    Tālr:
    67270424, 26877874
    E-pasts:
    elina@dailesteatris.lv
    Sabiedrisko attiecību vadītāja

    Laura Leimane

    Tālr:
    67270424, 28808590
    E-pasts:
    laura.leimane@dailesteatris.lv
    Muzikālās daļas vadītājs

    Juris Vaivods

    Tālr:
    29536621
    E-pasts:
    vaivods.juris@gmail.com
    Ārpusrepertuāra projektu koordinatore un viesizrāžu producente

    Baiba Muceniece

    Tālr:
    28662353
    E-pasts:
    baiba.muceniece@dailesteatris.lv
    Literārā padomniece

    Evita Mamaja

    Tālr:
    67274402, pēc savienošanas jālūdz savienot ar 370
    E-pasts:
    evita@dailesteatris.lv
    Administratore

    Margarita Vīksne

    Tālr:
    67294444
    E-pasts:
    margarita@dailesteatris.lv
    Trupas vadītāja

    Indra Laure

    Tālr:
    67279081
    Galvenā administratore

    Inta Moiseja

    Tālr:
    67294444
    E-pasts:
    inta@dailesteatris.lv
    Galvenā grāmatvede

    Ilona Ģīle

    Tālr:
    67271535
    Personāla daļas vadītāja

    Olga Beķere

    Tālr:
    67292609

    Pieteikties jaunumiem