Mākslas telpa

  MĀKSLAS TELPA "BRĪVĪBAS 75"

  2010. gadā, svinot Dailes teātra 90. jubileju, līdzās izrādēm, koncertiem un pasākumiem bagātīgais notikumu klāsts tika papildināts ar četrām izstādēm, kas aptvēra ar teātri cieši saistītās tēmas - arhitektūru, plakātu un kostīmu dizainu.

  Uzdrošināšanās paplašināt mākslas telpu guva skatītāju un profesionāļu novērtējumu, kā arī rosināja iesākto neatstāt pusceļā, noticēt sev un pierādīt, ka Dailes teātra telpas var būt vieta ne tikai teātra žanram, bet arī citādām labas, profesionālas mākslas izpausmēm.

  2012.gada janvārī līdz ar laikmetīgās mākslas izstādes „Būt vai nē" atvēršanu Dailes teātra izstāžu rīkošanai piemērotās telpas tika pārdēvētas par Dailes teātra Mākslas telpu „Brīvības 75".

  Katra no izstādēm tiek papildināta ar izglītojošām Sarunām izstādē, kas interesentiem ļauj iepazīt māksliniekus tuvplānā un dziļāk ielūkoties izstāžu tēmās. Iesāktais ceļš līdz ar Dailes teātra Mākslas telpas „Brīvības 75" atklāšanu Rīgas kultūras dzīves ainu bagātinājis ar jaunu krāsu, rosinot aizvien jaunas idejas un ierosmes tā attīstībai nākotnē.

  Indra Vilipsone
  Dailes teātra komunikācijas un mārketinga direktore, Mākslas telpas producente

  Kontakti:
  mob. 26320977
  e-pasts indra@dailesteatris.lv

  Lasīt vairāk Aizvērt


  Izstāžu arhīvs

  BIJUMS
  Gada glezna 2017

  Pieteikties jaunumiem