Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 23.12.2019 18:04
Dairis Mežvinskis virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"[..]Aktiera un režisora Gundara Silakaktiņa iestudējumā pārspīlējums un absurds mijas ar dzīvē pieredzētām situācijām, kas ļauj gan izjust nelielu šoku par redzēto uz skatuves, gan saskatīt paralēles ar personīgo pieredzi. Jo, vai tad tā nav bijis, ka mēs nesapņotu iemiesoties kāda cita vai vismaz ne-savā ādā. Režisors un aktieri ar izrādes palīdzību cenšas mums parādīt, ka nevis fizisks neglītums ir atbaidošs, bet gan garīgs. Turklāt šķiet, ka to izmainīt ar šādām tādām operācijām nevarēs; atliek tikai domāt. Tik vienkārša, tomēr vēl neizprasta patiesība, un to atgādināt šodienas elku laikmetā ir visai svarīgi."

Pilnu izrādes apskatu lasiet https://ej.uz/r4pb
Velga Graumane 04.11.2019 16:13
Manuprāt, izrāde no repertuāra jānoņem.Un nosaukt to par komēdiju? Raudāt gribējās, skatoties , ka tik labiem aktieriem jāspēlē šī nekam nevajadzīgā izrāde. , kuras garums, paldies Dievam, bija tikai stundas garumā, bet zālē sēdošie skatījās pulkstenī, jo nevarēja sagaidīt beigas. Paldies aktieriem par labo spēli, bet diemžēl , aktieri lugas neizvēlas, ko režisors nolemj, tas arī notiek...
Dailes teātris 01.11.2019 13:58
(no twitter.com) Līna @shpliina (01.11.2019.)

Aizvakar noskatījos @Dailesteatris Neglīteni. Arvien nespēju noformulēt - jokaini vai tomēr ģeniāli. Lai nu kā, šķiet, neviens nespētu labāk izspēlēt "krīpera" tēlu kā N. Kurpnieks. Aplausi.
Dailes teātris 28.10.2019 12:15
Anna Marta Nordmane virtuālajā grupā #Skatītājs Vērtē:

"Šī bija interesanta izrāde. Jauka, viegla, izklaidējoša, brīžiem interaktīva un kopumā ar spēcīgu galveno domu. Kamerzālē kā vienmēr intīma sajūta, esot tik tuvu aktieriem, bet šajā izrādē tas piestāvēja. Šķita, ka visiem jābūt tik tuvu stāstam, lai ieraudzītu to svarīgāko. Citreiz tas, kā izrādēs tiek izmantotas metaforas man šķiet pārlieku uzmācīgi, pieņemot, ka skatītājam viss jāiebaro ar karoti mutē, citādi nesapratīs. Taču šajā izrādē tā nebija, skatītājs varēja piedomāt savu neglītumu, savu ideālo skaistumu un aktieri to iemiesoja. Paldies par šādu izvēli režisoram. Tas arī palīdzēja atzīmēt to, ka skaists-neglīts ir subjektīvi un iemācīti rādītāji.[..]"

Visu izrādes vērtējumu varat lasīt šeit - https://ej.uz/cjwf
Jolanta Brīkše 26.10.2019 16:54
Murgaina izrāde! Žēl aktieru.Aldis Siliņš spēlē izcili! Dēļ viņa vērts izrādi skatīties!
Dailes teātris 24.04.2019 17:03
Diāna Auziņa virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://ej.uz/y33f
Dailes teātris 12.04.2019 11:14
Armands Kalniņš virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://ej.uz/b95z