Dailes teātra Zinību stundā – režisore un pedagoģe Aina Matīsa

    Turpinot Dailes teātra ciklu “Zinību stundas. Pieredze un pārdomas”, 15.janvārī režisore, pedagoģe, Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore Aina Matīsa piedāvās lekciju “Oratora psiholoģiskās pašsajūtas nozīme vārdiskā komunikācijā ar klausītājiem”.

    Zinību stundas laikā Aina Matīsa akcentēs publiskās runātprasmes iemaņu nepieciešamību un šo prasmju apgūšanu, kā arī pievērsīsies pašpārliecības, sasprindzinājuma un citu šķēršļu pārvarēšanai runāšanas procesā. Būs iespēja uzklausīt ne tikai teorētiskas atziņas un padomus, bet arī izmantot tos praktiskos treniņvingrinājumos.

    Zinību stunda “Oratora psiholoģiskās pašsajūtas nozīme vārdiskā komunikācijā ar klausītājiem” notiks pirmdien, 15.janvārī, plkst.18.30 Dailes teātra Kamerzālē. Bezmaksas ielūgumus uz to varēs saņemt no 8.janvāra plkst.10.00 visās “Biļešu Paradīzes” kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Tikšanās aptuvenais ilgums būs 1,5h.

    Dailes teātra Zinību stundas tiek īstenotas sadarbībā ar Teātra attīstības apvienību "Daile", un bezmaksas ieeju tajās nodrošina AS „Olainfarm” finansiālais atbalsts. Dailes teātra radošo projektu vadītāja ir Indra Vilipsone.

    Pieteikties jaunumiem