Izsludina Dailes teātra teritorijas labiekārtojuma metu konkursu

20. februārī Rīgas domes Īpašuma departaments ir izsludinājis pieteikšanos metu konkursam Dailes teātra priekšlaukuma un skvēra sakārtošanai. Teritorijas atjaunošanas darbus plānots realizēt līdz teātra 100. gadadienai – 2020. gada novembrim.

Gatavojoties svētkiem, mūsu senči sakopa savas mājas un to apkārtni, lai godam varētu sagaidīt viesus. Dailes teātra lielie godi – 100 gadu jubileja – tiks svinēti 2020. gada novembrī, tāpēc ir svarīgi, lai arī mēs varētu sagaidīt svētkus sakoptā un sakārtotā vidē.

Pēdējo divdesmit gadu laikā par teātra laukuma rekonstrukciju profesionāļi ir sprieduši vairākkārt, un nu beidzot ledus ir sakustējies.

Dailes teātris ir viena no Latvijas kultūras leģendām, un videi ap to ir jābūt tādai, lai teātra apmeklētājam radītu īpašu noskaņu. Esmu pārliecināts, ka, pateicoties rekonstrukcijai, radīsim šo īpašo pilsētvidi, kas būs ieguvums ne tikai teātra skatītājiem un tā darbiniekiem, bet arī ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim.

Cieņā,

Dailes teātra direktors Andris Vītols

 

Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas izplatīto preses relīzi par izsludināto metu konkursu varat lasīt ŠEIT.

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem