Par izrāžu pārcelšanas kārtību (informācija papildināta 08.05.2020)

Informācija par Dailes teātra izrāžu pārcelšanas kārtību

Ārkārtējās situācijas dēļ līdz 9. jūnijam plānotās repertuāra izrādes Dailes teātrī nenotiks nevienā no trim zālēm. 

Laika posmā no 13. marta līdz 9. jūnijam nenotikušās izrādes iespēju robežās tiks pārceltas uz 2020. gada rudens mēnešiem. Uz pasākumiem iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas.

Līdz šim veiktās rezervācijas tiks saglabātas, neņemot vērā iepriekš noteikto biļešu izpirkšanas termiņu. 

Informācija par pārcelto pasākumu norises laikiem tiks paziņota pēc iespējas ātrāk pēc ārkārtas situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā. Gadījumā, ja izrādi vai koncertu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, iespēju robežās biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu Dailes teātra izrādi vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

Sekojiet turpmākajai informācijai teātra mājaslapā un sociālajos tīklos!

Dailes teātra tālrunis papildu informācijai: + 371 67279566

 

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izplatīto informāciju, Dailes teātrim un citiem pasākumu organizatoriem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ nākas pasākumus atcelt, jārīkojas sekojoši:

  • Repertuārā ieplānotās izrādes un koncerti iespēju robežās ir jāpārceļ uz vēlāku laiku;
  • Ja izrādes un koncerti tiek pārcelti uz vēlāku laiku, Teātrim NAV pienākums atmaksāt patērētājiem iegādāto biļešu vērtību.

Ar pilnu Patērētāju aizsardzības centra izplatīto informāciju (13.03.2020) par pārceltajiem pasākumiem varat iepazīties šeit - http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

 

Latvijas valdība 2020. gada 7. maijā lēma pagarināt COVID-19 izraisīto ārkārtējo situāciju valstī līdz š.g. 9. jūnijam. 

Pieteikties jaunumiem