Dailes teātra apmeklējuma noteikumi no 15.06.2021

Dailes teātra organizētu pasākumu apmeklējuma noteikumi ir atkarīgi no varasiestāžu izdotiem noteikumiem un lēmumiem, kas epidemioloģiskās situācijas dēļ var neprognozējami mainīties. Izvēloties apmeklēt Dailes teātra organizētu pasākumu un iegādājoties uz to biļeti Jūs apņematies ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.

Sākot ar 15. jūniju Dailes teātra izrādes un citus piedāvātos pasākumus klātienē drīkst apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 vīrusu pārslimojušas. Personas, kuras neatbilst šīm prasībām, netiks ielaistas teātrī.

Par vakcinētu personu uzskatāma persona, kurai pēc vakcinācijas otrās devas saņemšanas ir pagājušas 14 dienas vai 3 nedēļas pēc pirmās AstraZeneca vakcīnas “Vaxzevria” devas saņemšanas.

Lai pārliecinātos par vakcinācijas un Covid-19 izslimošanas faktu, no 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. 

Ja cilvēkam nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra formātā pēc pieprasījuma iespējams saņemt ārstniecības iestādē vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem.

Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu. Personalizēta biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Apmeklējot Dailes teātra organizētu pasākumu, nav nepieciešams valkāt sejas masku un ievērot 2 metru distanci.

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem