Teātra apmeklējuma noteikumi no 15.11.2021

Līdz ar 15. novembri esam priecīgi atsākt darbību un gaidām skatītājus uz izrādēm. Izrādes klātienē drīkst apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 vīrusu pārslimojušas.

Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu. Personalizēta biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Teātrī ienākot, jālieto sejas maska, tostarp izrādes laikā. Tāpat skatītājiem jāņem vērā, ka jaunākie noteikumi paredz atdalīt skatītājus, kas sēž vienā rindā, ar sēdvietas nodalošu starpsienu, turklāt turpmāk blakus un neatdalīti drīsktēs sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki. Tas nozīmē, ka skatītājiem, kas iegādājušies biļetes, piemēram, trim vienas mājsaimniecības cilvēkiem, jārēķinās, ka vienu no viņu sēdvietām mums būs jāatdala ar starpsienu.

Arvien teātrim ārkārtējās situācijas laikā, kas noteikta līdz 11. janvārim, jānodrošina, ka starp skatītāju rindām ir jāatstāj pamīšus viena brīva rinda. Ar tiem skatītājiem, kurus skar šīs izmaiņas, teātris sazinās individuāli, piedāvājot iespējamos risinājumus, tostarp apmeklēt izrādi citā dienā.

DAILES biļešu kase, kas atrodas teātra telpās, sākot ar 16. novembri, atsāk darbu un strādās “zaļajā režīmā”, apkalpojot personas, kuras var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Izrāžu dienās darbosies arī teātra kafejnīca. Teātra apmeklēšanas noteikumi paredz, ka kafejnīcā pie viena galdiņa vienlaicīgi drīkst atrasties četras personas.

Esam pateicīgi visiem DAILES skatītājiem par sapratni un daudzajiem uzmundrinājumiem mums visiem tik sarežģītā laikā.

Uz tikšanos DAILĒ!

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem