Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politikā valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Dailes teātris” (turpmāk – Dailes teātris) mājaslapā www.dailesteatris.lv un www.veikals.dailesteatris.lv (turpmāk – Interneta vietne) (turpmāk – interneta vietnes) izskaidroti Dailes teātris sīkdatņu noteikumi.

Šī sīkdatņu politika var tik regulāri atjaunota un tajā var tikt veiktas izmaiņas. Veicot izmaiņas, jaunā redakcija tiek publicēta interneta vietnē: www.dailesteatris.lv. 

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir teksta datne (bet ne programma), kas tiek ievietota interneta vietnes lietotāja datora vai citas ierīces interneta pārlūkprogrammā, kas ļauj atpazīt lietotāja pārlūkošanas darbības interneta vietnē. Sīkdatnes parasti tiek izmantotas, lai uzlabotu attiecīgās interneta vietnes darbību, piemēram, atvieglotu informācijas lejupielādi vai attiecīgās mājas lapas sadaļu ātrāku pieejamību un atbilstošas informācijas atspoguļošanu.

Kādas sīkdatnes un, kādiem mērķiem Dailes teātris izmanto?

Vietnē var tikt izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa izmantojam tehniskās jeb nepieciešamās sīkdatnes un analītiskās sīkdatnes (statistikas vai tirgvedības nolūkiem). Dailes teātris izmanto sīkdatnes, lai, nodrošinātu interneta vietnes darbību un funkcionalitāti, iegūtu vietnes statistiku, kā arī tirgvedības vajadzībām.

Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti kopējie lietotāju paradumi un interneta vietnes lietošanas vēsture, kā arī tiek identificētas problēmas un iespējamie trūkumi vietnes darbībā, tāpat tiek ievākti statistikas dati par vietnes lietotāju plūsmu, lietotāju skaitu, vietnē pavadīto laiku u.tml. Tāpat sīkdatnes tiek izmantotas, lai pārliecinātos, ka tiek nodrošināta interneta vietnes funkcionalitātes pilnīga un lietotājam ērta izmantošana.

Tehniskās jeb nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nepieciešamas un tiek lietotas bez interneta vietnes lietotāja piekrišanas, lai lietotājs varētu brīvi lietot un pārlūkot interneta vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, bet Dailes teātris – izpildīt lietotāja iniciētos pieprasījumus. Bez šīm sīkdatnēm interneta vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties. Ja tomēr, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas, lietotājs izvēlas tās atspējot, tad lietotājam jāņem vērā, ka interneta vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Sīkdatne

Darbības būtība

Darbības termiņš

PHPSESSID

Saglabā sesijas unikālos mainīgos vietnes apmeklēšanas brīdī.

sesija

cookies_izvele

Saglabā apmeklētāja izdarīto izvēli par sīkdatņu lietošanu

1 gads

Analītiskās sīkdatnes statistikai

Analītiskās sīkdatnes (statistikas nolūkos izmantotās sīkdatnes) (Google Analytics) apkopo informāciju, kā lietotājs lieto Dailes teātra interneta vietni, konstatē biežāk lietotās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs ir izvēlējies, pārlūkojot interneta vietni. Informācija tiek lietota statistikas nolūkos tikai apkopotā un anonīmā veidā, kas palīdz Dailes teātrim izdarīt secinājumus, lai noteiktu, kas interesē interneta vietnes lietotājus, kā uzlabot interneta vietnes funkcionalitāti un, kā padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja ierīci, taču neizpauž ierīces lietotāja identitāti. Par datu apstrādi, ko saistībā ar sīkdatnēm veic Google LLC, Dailes teātris neatbild.

Statistikas nolūkiem sīkdatnes tiek izvietotas ierīcē tikai, ja lietotājs ir paudis brīvu izvēli atbalstīt šo sīkdatņu aktivizēšanai lietojamās iekārtas ierīcē, nospiežot attiecīgo izvēli caur Dailes teātris uznirstošā banera izvēlni “Iestatījumi” vai arī, nospiežot “Piekrītu visam”.

Tirgvedības sīkdatnes

Dailes teātris var izmantot Facebook pikseļus, kā rezultātā lietotāja gala iekārtā tiek ievietota šīs trešās puses sīkdatne, kurai lietotājs sniedz piekrišanu atbilstoši Dailes teātra sīkdatņu banerī piedāvātajām izvēlēm. Par datu apstrādi, ko saistībā ar sīkdatni veic Facebook, Dailes teātris neatbild.

Cik ilgi glabājas ievietotās sīkdatnes?

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās tiek vāktas, un pēc tam tās tiek automātiski dzēstas. Papildu informācija par trešo pušu sīkdatņu glabāšanas termiņiem:

Sīkdatne

Sīkdatnes piederība un būtība

Darbības termiņš

_ga
 

Google Analytics: ļauj veikt unikālo apmeklētāju uzskaiti.

2 gadi

_gat

Google Analytics: ierobežo pieprasījumu apjomu.

10 minūtes

_gid

Google Analytics: ļauj noskaidrot apmeklētāja uzvedību tīmekļa vietnē.

1 diena

_fbp

 

Facebook: ļauj mērīt reklāmas efektivitāti, kā arī nodrošina reklāmas pielāgošanu dažādām mērķa grupām.

sesija

tr

Facebook: palīdz apmeklētājam piedāvāt saistošu reklāmu vietnē Facebook.

sesija

fr

Facebook: palīdz sasniegt Facebook lietotāju ar tam saistošu reklāmu.

3 mēneši

Analītiskās un tirgvedības sīkdatnes nav obligātas interneta vietnes satura funkcionālai atspoguļošanai, tāpēc lietotājs arī pēc piekrišanas izvēles izdarīšanas jebkurā brīdī var vēlāk ierobežot vai atspējot ar izmantotās pārklūkprogrammas rīkiem (tādā veidā atsaucot iepriekš sniegto piekrišanu).

 

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem