Teātra apmeklējums

Biļetes

Dailes teātra kase

Brīvības iela 75, LV-1001, Rīga, Latvija
Tālr.: +371 67279566

Kases darba laiks

Pirmdiena – kase slēgta

Otrdiena – Piektdiena 12:00 – 15:00; 15:30 – 19:00

Sestdiena, svētdiena – 2h pirms izrādes sākuma

Zāļu plāni

Lielā zāle    Mazā zāle    Kamerzāle

Biļetes internetā

http://www.bilesuparadize.lv

Biļešu tirdzniecības vietas

https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
"Biļešu Paradīzes" kases visā Latvijā, biļešu rezervēšana un biļetes uz pārskaitījumiem 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,69).

Kolektīvie biļešu pieteikumi

Tālr.: 67294444, 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,68 minūtē)

Teātra administratori pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus (ieeja no Bruņinieku ielas, 1. kabinets). 

Biļešu rezervāciju iespējams veikt uz 10 dienām, bet ne vēlāk kā 14 dienas pirms izrādes.  

Atlaides

30% atlaide uz Dailes teātra izrādēm:

Pensionāriem un personām ar invaliditāti

Studentiem

Vidusskolēniem

Biļetes ar atlaidēm derīgas TIKAI kopā ar apliecību.

Dāvanu karte

Iespējams iegādāties dāvanu kartes (vērtībā sākot no EUR 15). Dāvanu kartes derīgas gadu no pirkšanas dienas.  Dailes teātra Dāvanu kartes iespējams iegādāties Dailes teātra kasē un internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes bērniem

Biļetes jāiegādājas katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. 

Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Abonementi

Lai saņemtu kompensāciju par nenotikušajām 2019./2020. gada sezonas abonementu izrādēm, aicinām nodot abonementu Dailes teātra kasē, vai aizpildīt Naudas atmaksas pieteikumu šeit.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni 67279566 vai e-pastā dailesteatris@dailesteatris.lv

Dailes teātra piedāvājums programmā "Latvijas skolas soma"

 INSPEKTORS TUTŪ Lielajā zālē, režisors - Intars Rešetins. Iesakām 1. - 5. klašu skolēniem.

  

MONSTRS Stikla zālē, režisors - Dmitrijs Petrenko. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

SMIĻĢIS Lielajā zālē, režisors - Viesturs Kairišs. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

   

ZEMDEGAS Lielajā zālē, režisors - Dmitrijs Petrenko. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

ĻOTI LABAS MINŪTES Lielajā zālē, autori: Gediņi / Dzudzilo. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

TRĪS DRAUGI Lielajā zālē, režisors - Regnārs Vaivars. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

PAVASARIS Lielajā zālē. Iesakām 5. - 9. klašu skolēniem.

  • Iepazīties ar izrāžu saturu iespējams Dailes teātra mājaslapā www.dailesteatris.lv, bet pieejamās sēdvietas iespējams apskatīt “Biļešu Paradīzes” mājaslapā www.bilesuparadize.lv, izvēloties konkrētu izrādi.
  • Lai rezervētu biļetes uz izvēlēto izrādi, zvaniet pa tālruni 67294444 teātra administratorei, vienojieties par izrādi, apmeklējuma datumu, biļešu skaitu un cenu.
  • Grupām, sākot no 10 cilvēkiem, tiek piemērota 5%, bet, sākot no 20 cilvēkiem - 10% atlaide. ATLAIDES NESUMMĒJAS! Biļetes uz izrādi jāiegādājas visiem tās apmeklētājiem (arī skolotājiem un pavadošajām personām).
  • Lai saņemtu rēķinu par rezervētajām ieejas biļetēm, jāsazinās ar SIA “Biļešu Paradīze”, sūtot maksātāja rekvizītus uz e-pasta adresi ilze@bilesuparadize.lv.
  • Izrādes apmeklējums nav iespējams, ja savlaicīgi nav veikta rēķina apmaksa par rezervētajām ieejas biļetēm. Lūdzam skolu pārstāvjus, kas veikuši biļešu rezervāciju, pašiem sekot līdzi rēķina apmaksas termiņam un pārliecināties, ka apmaksa ir veikta.
  • Pēc rēķina apmaksas iegādātās biļetes būs pieejamas Dailes teātra kasē. Ja vēlaties tās saņemt citur, par to iepriekš jāvienojas ar SIA “Biļešu Paradīze”.

Apliecība "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”)

Atlaides apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem

30% atlaide uz Dailes teātra izrādēm:

Atlaide tiek piemērota arī internetā www.bilesuparadize.lv, ievadot kartes numuru.

Informācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Cilvēkiem ratiņkrēslos Lielās un Mazās zāles izrāžu apmeklējums bez maksas, iepriekš savlaicīgi piesakoties pie administratores pa tālruni 67294444.

Biļete ar atlaidi derīga TIKAI kopā ar apliecību.

Automašīnu stāvvieta

Tuvākās autostāvvietas Dailes teātra apkārtnē:

  • “uniPark” autostāvvieta Skolas ielā 35: viena stunda - EUR 2
  • Rīgas 1.slimnīcas autostāvvietas (Bruņinieku iela 5), iebrauktuves no Bruņinieku ielas un Šarlotes ielas: viena stunda – EUR 2 (norēķini tikai ar bankas karti)
  • Autostāvvieta Bruņinieku ielā 23: viena stunda – EUR 1,5

Teātra apkārtnē atrodas arī "Rīgas Satiksmes" autostāvvietas (B un C zona). Precīzu zonējumu un izcenojumus iespējams apskatīt ŠEIT.

Dailes teātra apmeklējuma noteikumi

Teātra apmeklējuma noteikumi no 15. novembra

Līdz ar 15. novembri esam priecīgi atsākt darbību un gaidām skatītājus uz izrādēm. Izrādes klātienē drīkst apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 vīrusu pārslimojušas.

Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu. Personalizēta biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Teātrī ienākot, jālieto sejas maska, tostarp izrādes laikā. Tāpat skatītājiem jāņem vērā, ka jaunākie noteikumi paredz atdalīt skatītājus, kas sēž vienā rindā, ar sēdvietas nodalošu starpsienu, turklāt turpmāk blakus un neatdalīti drīsktēs sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki. Tas nozīmē, ka skatītājiem, kas iegādājušies biļetes, piemēram, trim vienas mājsaimniecības cilvēkiem, jārēķinās, ka vienu no viņu sēdvietām mums būs jāatdala ar starpsienu.

Arvien teātrim ārkārtējās situācijas laikā, kas noteikta līdz 11. janvārim, jānodrošina, ka starp skatītāju rindām ir jāatstāj pamīšus viena brīva rinda. Ar tiem skatītājiem, kurus skar šīs izmaiņas, teātris sazinās individuāli, piedāvājot iespējamos risinājumus, tostarp apmeklēt izrādi citā dienā.

DAILES biļešu kase, kas atrodas teātra telpās, sākot ar 16. novembri, atsāk darbu un strādās “zaļajā režīmā”, apkalpojot personas, kuras var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Izrāžu dienās darbosies arī teātra kafejnīca. Teātra apmeklēšanas noteikumi paredz, ka kafejnīcā pie viena galdiņa vienlaicīgi drīkst atrasties četras personas.

Esam pateicīgi visiem DAILES skatītājiem par sapratni un daudzajiem uzmundrinājumiem mums visiem tik sarežģītā laikā.

Uz tikšanos DAILĒ!

 

Pirms izrādes

Aicinām skatītājus nekavēties un teātrī ierasties savlaicīgi, jo izrādes vienmēr sākas uz biļetes norādītajā laikā, un pēc trešā zvana skatītājus zālē neielaiž.

Pirms lielās zāles izrādēm pirmais zvans skan 15 minūtes pirms izrādes sākuma, otrais - 10 minūtes pirms izrādes sākuma un trešais - 5 minūtes pirms izrādes sākuma.

Teātris skatītājiem ir atvērts 1 stundu pirms izrādes sākuma.

Pirms izrādes un starpbrīdī darbojas Dailes teātra kafejnīca. Kafejnīcā iespējama galdiņu rezervēšana pa telefonu 29672149 vai rakstot uz e-pastu info@cafe15.lv

Teātra vestibila pirmajā stāvā darbojas garderobe, kurā iespējams nodot virsdrēbes. Dailes teātra administrācija neuzņemas atbildību par garderobē atstātajām personiskajām mantām. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu ir 10 eiro.

Izrāžu programmiņas iespējams iegādāties pie ieejām zālēs un tirdzniecības vietā pirmā stāva vestibilā. Programmiņas tiek pārdotas gan pirms izrādes, gan starpbrīdī. Samaksa par programmiņām iespējama tikai skaidrā naudā.

Māksliniekiem domātos ziedus un dāvanas ir iespējams atstāt teātra vestibilā uz galdiņa līdzās programmiņu tirdzniecības vietai, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves, dāvanas mākslinieki saņems pēc izrādes. Ziedus un dāvanas drīkst pasniegt arī personīgi uz skatuves pēc izrādes. Ziedus un dāvanas viesizrāžu māksliniekiem Dailes teātra darbinieki nenodrošina. Tos iespējams pasniegt tikai personīgi.

Dailes teātrī izrādes notiek trīs zālēs - Lielajā, Mazajā un Kamerzālē. Lai nokļūtu uz katru no zālēm, sekojiet norādēm teātrī vai jautājiet palīdzību apkalpojošajam personālam.

Zālēs aizliegts ienest ēdienu un dzērienus.

Personas alkohola un / vai narkotisko vielu reibumā izrādē var neielaist.

Dailes teātra telpās smēķēt nav atļauts.

Ar dzīvniekiem Dailes teātrī ieeja aizliegta.

Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam (izņemot mainītu un atceltu izrāžu gadījumā).

Iegādātā teātra biļete ir jāsaglabā līdz pasākuma beigām. Publiku apkalpojošajam personālam pasākuma laikā ir tiesības prasīt uzrādīt biļeti. 

Izrādes laikā

Izrādes laikā lūdzam izslēgt mobilos telefonus un visa veida elektroniskās ierīces. To radītā gaisma un skaņa traucē citiem skatītājiem. Arī klusuma režīmā mobilais telefons var traucēt kvalitatīvai izrādes norisei.

Visa veida fotografēšana, video un audio ierakstīšana ir atļauta tikai ar Dailes teātra administrācijas atļauju.

Starpbrīdī

Starpbrīža sākuma laiks ir norādīts uz tam paredzētā pulksteņa – Lielās zāles izrādei pirmā stāva vestibilā, Mazās un Kamerzāles izrādēm – pie ieejas zālē.

Ja starpbrīdī rodas nepieciešamība atstāt teātra telpas, pie ieejas lūdzam saņemt Starpbrīža biļeti un atgriežoties to atdot publiku apkalpojošajam personālam.

 

Paldies!

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem