Dailes teātra diena Siguldā

Citi spēles laukumi

18. AUGUSTĀ - DAILES TEĀTRA DIENA SIGULDĀ
Pirmizrāde - 2012. gada 18. augustā
Izrādes ilgums - -

Turpinot tradīciju, arī šajā vasarā Dailes teātris viesosies Siguldā, šoreiz uz Dailes teātra dienu aicinot 18. augustā un izrāžu piedāvājumu balstot latviešu dramaturģijā.

 

Plkst. 12.00 Siguldas pils dārza iekšpagalmā tiks spēlēta Ērika Hānberga gandrīz kāzu reportāža Kārļa Auškāpa režijā „Pirmā grēka līcis", kas pulcē kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus. Biļešu cena - 8 lati (pensionāriem 50% atlaide). Siguldas pilsētas kultūras nama Mazajā zālē plkst. 14.00 varēs noskatīties izrādi „Dullais", kas veidota pēc Sudrabu Edžus darba motīviem. Uz šo Kristas Burānes un Mārtiņa Eihes iestudējumu biļešu cena būs 4 lati. Lielajā zālē plkst. 18.00 varēs noskatīties izrādi „Aija pēc Jaunsudrabiņa", kuras režisors ir Regnārs Vaivars (biļešu cena - 5 lati).

 

Koncertzālē „Baltais Flīģelis" plkst. 17.00 būs iespēja redzēt Mihaila Gruzdova iestudēto izrādi „12. diena", kurā četri dažāda vecuma dramaturgi - Lauris Gundars, Jānis Balodis, Ansels Kaugers un Ivo Briedis - pēta četru dažādu paaudžu pārstāvjus, ko skatītājs sastop dienā, kad visus Zemes iedzīvotājus skar Saules aptumsums. Biļešu cena - no 3 līdz 5 latiem.

 

No plkst. 12.00 līdz 18.00 kultūras namā bez maksas varēs skatīt Dailes teātra video hronikas - pēdējā laika interesantāko notikumu apskatu.

 

Viesizrāžu diena izskanēs plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar Raimonda Paula dziesmu programmu „Miers un Bērziņš!", ko piedāvā Andris Bērziņš, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello un Raimonda Paula v.nos. ceremonijorķestris. Biļešu cenas no 3 līdz 7 latiem.

 

Dailes teātra Skatītāja kartes un abonementu īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiks piemērota 25% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 10 līdz 19 cilvēkiem - atlaide 10%, sākot no 20 cilvēkiem - atlaide 20%.

 

Biļetes uz Dailes teātra dienu Siguldā var iegādāties „Biļešu Paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 21.08.2012 14:04
Labdien! Diemžēl šoreiz, kā stāsta teātra izrādē klāt bijušie teātra darbinieki, pie vainas gan neesot bijis nepietiekams tualešu skaits, bet skatītāju vēlme starpbrīdī iedzert kafiju, kā rezultātā nokavēts 2.cēliena sākums. Dailes teātra izrādēs skatītāji pēc cēlienu sākuma tik tiešām netiek ielaisti, lai netraucētu aktierus un pārējos skatītājus, tāpēc varam tikai aicināt skatītājus nekavēt izrāžu un cēlienu sākumus. Uz tikšanos Dailes teātrī! Jūsu DT
Signe Seile 19.08.2012 14:58
Ļoti skumji,ka nepietiekamu labierīcību dēļ ,mana meita un vēl divas sirmas kundzes, netika ielaistas pēc starpbrīža izrādē Aija pēc Jaunsudrabiņa.
Ja tolešu skaits nav pietiekams būtu tikai normāli,ja starpbrīdis būtu garāks.Izrāde meitai ļoti patika,bet atieksme pret skatītāju zem jebkuras kritikas.
Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem