Samuels Galē
  Komunikē Nr.10

  Citi spēles laukumi

  Projektu cikla „Brīva skatuve" ietvaros
   
  Franču lugu lasījumi
   
  Pirmizrāde - 2012. gada 18. decembrī
  Izrādes ilgums - -

  No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova

   

  Nedaudz futūristiska megapole, kurā patvērumu meklē bēgļi un dumpinieki. Noplukusi viesnīca, daudzstāvu mājas pēdējā stāva istaba, pamesta būda kapsētas vidū. Kā lai šādos apstākļos cilvēks uzzina, vai viņš vispār vēl ir dzīvs? Pilsētā noris karš, kurā visi karo ar visiem. Tas pat nav īsti karš, tas ir bardaks. Bērnu vecākiem vairs nav, ko viņiem teikt. Bērni negrib nevienu nogalināt, viņi grib, lai tie, kuri ir atbildīgi par šo nekārtīgo kārtību, nomirst no kauna. Bērniem ir savs vēstījums par visu, kas notiek apkārt: „Jūs skatāt dzīvi televizoros, kas pirkti uz kredīta, mājās, kas pirktas uz kredīta, un jūs ļaujat kaut kādām debilām slavenībām runāt jūsu vietā." Bērni izglābs pasauli!

  Franču jaunais dramaturgs Samuels Galē (dz. 1981) ir studējis literatūru un teātri. Daudzas viņa lugas ir tikušas iestudētas Francijas teātros, kā arī radio lasījumos. Luga „Komunikē Nr. 10" ir reizē reālistisks stāsts, trilleris un halucināciju vīzija.

   

  Lomās

  Radošā komanda

  Telpas iekārtojuma autors
  Vents Vīnbergs
  Kostīmu māksliniece
  Jurate Silakaktiņa
  Režisors
  Gundars Silakaktiņš

  Atsauksmes

  Pievienot komentāru
  Pievienot

  Dailes teātris 19.12.2012 12:13
  (no twitter.com) @nikita_world
  Gundara Silakaktiņa režijas "Komunicē Nr.10" 2.lasījumā iespēja paskatīties uz "pasaules bērniem" @Dailesteatris Gaidu nākamo lasījumu!
  Dailes teātris 19.12.2012 12:12
  (no twitter.com) @rozaliene
  @Dailesteatris Paldies par LIELISKO franču lugas lasījumu!!! Man ļoti patika gan ideja, gan izpildījums! ((:
  Katrīna 18.12.2012 23:50
  Bija liels prieks būt to skaitā, kas redzēja šo lasījumu. Luga ar domu un šobrīd, manuprāt, it īpaši aktuāla. Efektīvas videoprojekcijas un skaņas efekti.
  Manas uzslavas Ivaram Auziņam, Pēterim Gaudiņam un Pēterim Liepiņam.

  Pieteikties jaunumiem