Video

Publikācijas

Dailes teātra ģīmetne

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Inta Balčūna (ex.Freimane) 14.06.2015 21:29
Tas bija lielisks brīdis! Manuprāt,sezonas pats labākais veikums.Paldies radošajai grupai, aktieriem un mūziķiem! Lai Jums izdodas radīt ko tik pat brīnišķīgu- emocionāli spēcīgu arī jaunajā sezonā! MALAČI!
Ulrika Māliņa 13.06.2015 00:49
Milzīgi liels PALDIES par brīnišķīgi, superīgo koncertu, tik sirsnīgi, jauki, skaisti, daudz pozitīvu emociju. Protams, vislielākais PALDIES lieliskajiem aktieriem. Šī sezona patiešām bija neaizmirstama, daudz jauki pavadītu vakaru. Tik tiešām milzīgs PALDIES... VEIKSMI NĀKAMAJĀ SEZONĀ!!!!
Antra Legzdiņa 12.06.2015 00:59
Man sanāca ekskluzīvs un neplānots prieks... stulbi pateicu, prieks nemēdz būt plānots... vienvārdsakot, laimējās baudīt konci divas dienas no vietas, gan 10., gan 11. datumā. Pat sēdēju abas reizes vienā tai pašā vietā (tuvu!) Ehh, un ietu vēl rīt ar! :))) Tik organiski dzīvs un bieži aizraujoši atšķirīgs bija daudz kas abos vakaros. Fantastiskie DAILĪŠI, visi, visi, no manis jums mīļums, par sauli siltāks, sajūsma, par vētru aukaināka, un "PALDIES", par Gaismaspili lielāks! Ne tikai par šo burvīgo vakaru, kur varavīkšņaini smieklu taureņi mijās ar nostalģisku skumju atvariem un aizgrābtības pilnām uzgavilēm... paldies jums visiem, ka esat, paldies par šo gadu, un lai visiem brīnišķīga un iespēju robežās atpūtīga vasara! Gaidīšu jauno sezonu, jūs esat v-i-s-l-a-b-ā-k-i-e !
Liene Komarņicka 12.06.2015 00:01
Paldies visai komandai, kas dalījās ar mums- skatītājiem, līdzi dzīvotājiem Harija Spanovska ballītē! Šo vakaru apmeklējām ģimeniski- gan vecāka gada gājuma cilvēki, gan bērns, bet visi kā viens iznācām no Dailes teātra ar vienu domu- vienkārši lieliski! Pats labākais koncerta pasākums, kas redzēts! Noteikti nākamgad šo ballīti apmeklēsim atkal, ja būs šāda iespēja!
Milzīgs Jums visiem paldies par burvīgu baudāmu vakaru!
Vizma Birģele Stūrmane 11.06.2015 14:51
Paldies par svētkiem: emocionālo akcentu, humoru un atpūtu reizē! Bija ļoti brīnišķīgi! paldies visai radošajai grupai!
Lita Vitone 11.06.2015 09:40
Paldies par brīnišķīgi pavadīto vakaru!!!Prieks vijās ar skumjām!Meitenes un zēni tik atraisīti,pārliecināti un profesionāli!Lai veicas visai komandai!Rešetinam augstskolā-izcili!!!!!
Daiga Joma 11.06.2015 08:45
Paldies par sirsnīgo ballīti ! Patika brīvā gaisotne. Lai radošai komandai laba vasara !