Svarīga informācija skatītājiem par izrādēm, kas plānotas pēc 18. oktobra!

Dailes repertuārā esošās izrādes, kas plānotas teātra Lielajā zālē no šā gada 19. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, šobrīd netiek atceltas. Teātris plāno papildizrādes, lai visiem biļešu īpašniekiem sniegtu iespējas noskatīties izvēlēto izrādi.

Informācija par izpārdotām Lielās zāles izrādēm:

  • Ņemot vērā, ka Dailes teātrī zāle ir pietiekami liela, un ir iespēja sēdvietas blakus nodalīt ar starpsienu, skatītājiem, kuri iegādājušies biļetes no 1. līdz 12. rindai (to ieskaitot), vietas netiks mainītas, bet mainīsies rindu izvietojums zālē, attiecīgi rindām atvirzoties tālāk no skatuves.  Pēc šobrīd spēkā esošajiem noteikumiem, starp skatītāju rindām viena rinda ir jāatstāj brīva.
  • Lielākas izmaiņas skars skatītājus, kas iegādājušies biļetes sākot ar 13. rindu. Daļa 13. rindas skatītāju vietas saglabās, daļai sēdvietas tiks mainītas, aizpildot brīvās sānu vietas. Pārējiem biļešu īpašniekiem teātris piedāvās mainīt izrādes datumu, ja tāds būs pieejams, vai saņemt naudas atmaksu par biļetēm.

Informācija par daļēji izpārdotām Lielās zāles izrādēm:

  • Uz izrādēm, kur neizpārdoto sēdvietu pieejamība arvien ir pietiekama, tiem skatītājiem, kuru sēdvietas atbilstoši jaunajiem noteikumiem ir jāmaina, tiks piedāvāti iespējamie risinājumi, ar biļešu īpašniekiem sazinoties individuāli.

Biļešu īpašnieki aicināti sekot līdzi jaunākajiem paziņojumiem e-pastā, tostarp pārbaudīt mēstuļu jeb spam pastu.

Informācija par izrādēm Stikla zālē:

  • Dailes repertuārā esošās izrādes, kas bija paredzētas Stikla zālē no šā gada 19. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, tiek atceltas.
  • Naudu par iegādātajām biļetēm uz Stikla zāles izrādēm e-biļešu pircēji saņems kā atmaksu uz bankas kontu.  Kasē pirktās biļetes var nodot jebkurā “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietā līdz 2021. gada beigām, vai arī saņemt naudu bankas kontā, aizpildot biļešu atmaksas pieprasījumu digitāli.

Lūdzam skatītājus ar sapratni uztvert izmaiņas teātra apmeklējumā, kā arī izturēties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību un drošību, teātrī lietojot sejas maskas.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar teātra administrāciju pa tālruni 67294444 vai e-pastā dailesteatris@dailesteatris.lv darba dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00.

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem