Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm NOVEMBRĪ un DECEMBRĪ

21. augustā plkst. 12.00 Dailes teātris sāk biļešu iepriekšpārdošanu uz izrādēm NOVEMBRĪ un DECEMBRĪ. Abonementu īpašniekiem biļetes pieejamas jau no 20. augusta plkst. 12.00.

JAUNUMS! Novembrī gaidāma pirmizrāde Jaunajā zālē – Ariela Dorfmana psiholoģisks trilleris “NĀVE UN MEITENE”, kas būs Niklāva Kurpnieka debija režijā. Dramaturga Ariela Dorfmana nospriegotā luga “Meitene un nāve” vairāk nekā trīsdesmit gadu iestudēta uz pasaules nozīmīgākajām skatuvēm un to 1994. gadā ir ekranizējis klasiķis Romans Polaņskis. Lugu Dorfmans sarakstīja 80. gadu nogalē, kad uzturējās Čīlē un redzēja valsts smagnējo pāreju no Augusto Pinočeta autoritārā režīma uz demokrātiju, tomēr nenoliedzami intensīvais, eksplozīvais raksturu duelis rezonē spēcīgi un satricinoši arī patlaban, atgādinot par pagātnes nepārejošo klātbūtni tagadnē. Lomās: Madara Viļčuka, Toms Veličko, Gints Andžāns.

ATGRIEŠANĀS! Novembrī repertuārā atgriežas Dankana Makmillana “ELPA” Dmitrija Petrenko režijā, kas tika bagātīgi titulēta un apbalvota 2019./2020. gada Spēlmaņu nakts ceremonijā. Izrāde uz Dailes teātra skatuves nav spēlēta gandrīz gadu. Lomās: Ieva Segliņa un Gints Andžāns.

Kā ierasts, vairākām izrādēm tiks nodrošināts tulkojums Angļu valodā titros. Izrādei “MEISTARS UN MARGARITA” 12. decembrī titri arī igauņu valodā.

 

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem