Alans Eikborns
Mazs ģimenes bizness

Lielā zāle

Gandrīz komēdija 2 daļās
Pirmizrāde - 2000. gada 14. februārī
Izrādes ilgums - -

Angļu miers un Sicīlijas cienīgas kaislības!

Angļu "humora burvim" - kā viņu dēvē - Alanam Eikbornam komēdijā "Mazs ģimenes bizness" no džentlmeņa cienīga cilindra ir izdevies izvilkt mafijas kaislību mērogiem atbilstošu trusi. 


Proti, šoreiz smieklu meistars ir ņēmis uz zoba biznesa dienas un (vairāk gan) nedienas. Darījumi var būt dažādi - godīgi, negodīgi, ar jebkuru biznesa partneri var saraut saites, ja radušās nesaskaņas... Bet ko darīt ģimenes tēvam (spēlē Juris Kalniņš), kurš atklāj, ka viņa biznesu līdz nepazīšanai ir pārvērtusi paša ģimene? Visa sākums ir kāda niecīga zādzība pāris mārciņu vērtībā... Taču - kā izrādās, tā vedina pameklēties dziļāk! Un atklājas - gan ĻOTI neparastas radinieku ģimeniskās attiecības, gan viņu patiesās ilgas un centieni, gan pastāvīga itāliešu mafiozo klātbūtne (gaužām kārdinošs darbs vienam aktierim - atveidot 5 dažādus brāļus, un tas ir Daiņa Gaideļa ziņā), gan nez no kurienes uzradies privātdetektīvs (Juris Gornavs), kam uzticēts izmeklēt nez kādus noziegumus! Kuru taču nav... Nu, nevajadzētu būt... Ja vien... - par to arī būs l.

Kopš A.Eikborna pirmajiem panākumiem ar lugu "Nosacīti runājot" aptuveni puse no viņa apmēram 50 lugām ir iestudētas lielākajos Londonas teātros, tās ir tulkotas un izrādītas 30 valodās. Viņš ir arī pieredzējis režisors, pie tam - ne tikai savām lugām vien, guvis panākumus, iestudējot A.Millera "Skatu no tilta" un H.Gārdnera "Sarunas ar manu tēvu. "No jaunākajām Eikborna lugām īpaši populāra ir "Savienojošās durvis". Arī Latvijā šim asprātīgu situāciju meistaram ir liela piekrišana - gan savulaik M.Ķimeles iestudētajām "Normena uzvarām", gan joprojām tepat - Dailes teātra Mazajā zālē - skatāmajai komēdijai "Kā mīl tā otra puse".

  Lomās

  Akvelīna Līvmane, Juris Strenga, Esmeralda Ermale, Juris Frinbergs, Ieva Ertmane, Ligita Skujiņa, Uldis Vazdiks, Lidija Pupure, Ilze Vazdika, Juris Gornavs, Dainis Gaidelis, Juris Kalniņš
  (-)

  Radošā komanda

  Atsauksmes

  Pievienot komentāru
  Pievienot

  Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

  Izmantotās sīkdatnes

  Pieteikties jaunumiem