Publikācijas

Kurš ar kuru manipulē

Lasīt

Nebūt šeit

Lasīt

Pastāvēs, kas atjaunosies

Lasīt

Dvēseles vientulība

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 21.10.2019 15:20
Aiga Bernsone virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē:

"Sākšu ļoti vienkārši – viena laba izrāde. Es jautāju sev – kas ir laba izrāde? Šoreiz nemetos dziļo jēgu meklējumos, bet paskatījos uz savām primitīvajām sajūtām, un atbilde bija vienkārša – izrāde mani nesa uz priekšu tik viegli un nemanāmi, ka nepaspēju attapties, ka tā jau bija pagājusi. Ļoti godīgi – forša sajūta.

Vienkāršība un spēks ir vārdi, kas raksturo šo izrādi, un nosacījums, kas ļauj skatītājam aiznesties tai līdzi. Vienkāršība tās cēlākajā izpausmē, kad netiek pārspīlēts nesvarīgais, bet tiek izcelts aktuālais skaidri un bez pārpratumiem. Spēks, kas rodas saprotamībā, situācijas atpazīstamībā un devā humora neļauj ne mirkli atslābt.[..]"

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/rbrq
Dailes teātris 27.11.2018 17:22
Eldars Salvis Rozentāls virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://ej.uz/sa9k
Sigita Paula 16.10.2017 14:48
Vēl viena lieliska izrāde Dailes teātrī. Noteikti iesaku noskatīties gan jauniešiem, gan viņu vecākiem! Subis izcils, un Niklāvs Kurpnieks mani patīkami pārsteidza. Spēcīgi!
Vairāk lasiet blogā: http://sigita-paula.blogspot.com/2017/10/tevs-un-dels.html
Dailes teātris 22.04.2017 13:45
‏(no twitter.com) @AstrologiLv
Brutāls&dēls @Dailesteatris par izvēli un kā to piepildīt. Pārliecinoši, ironiski, dramatiski. nekomfortabli. Lielisks Subatnieks un Počs.
Dailes teātris 27.03.2017 09:45
(no twitter.com) @msligab
Brutāls un dēls @Dailesteatris - izrāde,kas jāredz!Spēcīgi!Negaidīju neko,saņēmu visu!Liels paldies aktieriem,īpaši L.Subatniekam.Izcili!??
Linda 16.03.2017 14:14
Ir tik patīkami pēc vairāku "absurda drāmu" noskatīšanās redzēt vienu gabaliņu ar "dzīves smeķi" - vienu īstu tuvplānu izrādi "iz dzīves", jā brutālas, bet dzīves. Un uzsvars uz vārdu - TUVPLĀNS. Visi četri aktieri apbrīnojami un ne mirkli neizkrīt no sava tēla, nav nekādu tukšu acu skatienu, kamēr otrs norunās savu tekstu. Un te, protams, galvenais varonis ir Subatnieks (ak, kā gribētos vēlreiz redzēt Šarikovu:) ), kura brutālais tēviņš (un tēvs) ir īsts arī mirkļos, kad seju redz tikai pašā malā sēdošie skatītāji.
Niklāvs Kurpnieks pusaugušā Liama lomā- perfekts līdz sīkumiem. Un pēdējās 5-10 minūtes bija, nu, es ko tādu nebiju redzējusi.
Vita Vārpiņa negaidīti pārsteidza ar savu iederību mazās zāles izrādē precīzi atveidotā tēlā un ar izcilu partnerību ar pārējiem. Dārta Dženas lomā bija ļoti iederīga, bet tas, savukārt , atsauc atmiņā citas aktrises teikto, kuru slavēja par šādu iederīgumu - "jā, tā nu es piedzimu un vienkārši iederējos izrādes stilistikā, nē, tas prasīja rūpīgu darbu!"
Par tulkojumu- tiešām laba valoda, no dzīves un labi mutē guloša, Eduards Liniņš jau meistars uz tādām lietām.
Dailes teātris 20.02.2017 09:39
(no twitter.com( @anna_thars
"Brutāls un dēls" @Dailesteatris ir vairāk nekā tikai laba izrāde,Niklāvs Kurpnieks-talants! Paldies.
Anita Bula 18.02.2017 22:01
Pēc abu sastāvu noskatīšanās gribu piebilst, ka šis mans vērtējums attiecas uz to, kurā spēlē Mārtiņš Počs.
Anita Bula 19.01.2017 07:48
Kas šajā izrādē ir forši - atradīsiet, ar ko identificēties un kam just līdzi. Viss dzīvi un dabiski. Viena no tām retajām izrādēm, kad nezini, kuram aktierim piešķirt savu "simpātiju balvu", jo katrs savā lomā ir lielisks. No sirds iesaku.
Evija Kļaviņa 07.01.2017 15:28
Lieliska izrāde. Ļoti labs tulkojums. Patika gan režija, gan scenogrāfija, gan aktierspēle. Niklāvs Kurpnieks - vienkārši izcils. Tikai beigās tā kā pietrūka nobeiguma, bet tad apdomājos, ka arī dzīvē ne vienmēr uzreiz var dabūt atrisinājumu un varbūt režisors ir iecerējis, lai skatītāji tālāko notikumu gaitu risina paši savos prātos. No šajā sezonā redzētā šī izrāde man noteikti ir augšgalā.
Zigmārs Bērziņš 05.12.2016 12:33
Ļoti laba režija. Aktierspēlē šoreiz jaunība Niklāvs Kurpnieks pārspēja pieredzējušo aktieri Lauri Subatnieku, kurš arī bija savā elementā.
Šādus stāstus var atrast arī mūsdienu sabiedrībā - tas noteikti ir jāredz!
Dailes teātris 05.12.2016 08:59
(no twittdr,com) @ierodies_
@Dailesteatris "Brutāls un dēls" saķēra un nelaiž vaļā jau trešo dienu. Lieliski, smalki aktierdarbi un gudra režija.

Kaspars Gūtmanis 03.12.2016 21:12
Stāsts par ne pašu kārtīgāko tēvu un viņa memmīgo pusauga dēlu, kurš iepriekš neredzētā tēva mājās nonācis pēc mātes nāves. Stāsts par to, ka vīrietim jābūt vīrietim, bet ne visi tēva (īpaši, tāda tēva) padomi ņemami vērā. Izrāde bija skatāma, bet radās nepabeigtības sajūta. Nebija situācijas atrisinājuma. Aktieru tēlojums bija ļoti labs. Lauris Subatnieks bija uzdevumu augstumos.
Kārlis Anitens 03.12.2016 16:08
Labas lugas veiksmīgs iestudējums. Spriedze ir, pa flīģeļiem neviens nelēkā, pārdramatiski necieš, nebļauj, bet forši spēlē. Tātad, jāredz!