Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Elina Gastola 22.09.2019 10:08
Aizgāju prom starpbrīdī. Daudz necenzētas leksikas. Izrādē tiek stāstīta, nevis rādīta - tāds formāts (stāstījums). Galīgi lika vilties, ļoti žēl, jo dikti gaidīju šo izrādi.
Elīna 22.09.2019 00:29
šī izrāde varētu patikt tikai ezotērikas cienītājiem, kuriem patīk, ka kāds tiem stāsta/pamāca "apskauj ar sirdi, nevis fiziski", "sajūti savu esības centru", "ieklausies zemapziņas balsīs" u.tml. Man personīgi tas viss bija totāli garām - ne man patīk, ka mani kāds māca dzīvot, ne gribu dzirdēt apgarotus stāstiņus par "gaismas ieplūšanu" u.tml.
Pie tam, šī drīzāk varētu būt radio luga, nevis teātra izrāde, jo 95% laika uz skatuves nekas nenotiek un nav jēga uz aktieriem pat skatīties, jo tie tikai stāsta, ko viņa varonis dara, nevis reāli to dara. Pirmajā cēlienā bieži tiek stāstīts par seksa ainām, aprakstīts aborts, ik pa laikam teikti vidēji rupji vārdi un pašnāvība pasniegta kā labākais risinājums. Izrādi neiesaku
Liene Zizlāne 21.09.2019 22:02
Saruna ar Visumu saskanīga un lietpratīga aktieru kvarteta vadībā! Kosmiska izrāde,kas liek domāt tālāk un vairāk un ieskauj savos nepanesamajos,taču vajadzīgajos apskāvienos.
Dailes teātris 19.09.2019 13:14
Armands Kalniņš virtālajā grupā #Skatītājs vērtē - https://ej.uz/rmhe