Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Brigita Tērauda 11.03.2020 14:50
Manuprāt, zema līmeņa komēdija, varēja just, ka skatītāji gaida, kad beigsies. Diemžēl viens cēliens, tāpēc nevar tikt projām no zāles. Neiesaku, nejēdzīgi iztērēts laiks.
Paula 10.03.2020 22:31
Ir vērts redzēt! Šī komēdija nav parasta izklaide. Tā liek aizdomāties, saskatīt izrādē esošos simbolus, uzdot jautājumus un meklēt atbildes. Paldies aktieriem un radošajai komandai!

Vairāk uzrakstīju blogā - http://sigita-paula.blogspot.com/2020/03/tris-supoles-dailes-teatri.html
Nadīna Grigule 10.03.2020 22:23
Piekritīšu, ka šajā izrādē nav klasikas. Savdabīga, bet ļoti laba! Paldies!
Dailes teātris 17.02.2020 11:15
Milana Drugoveiko virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"[..]Šī izrāde noteikti nebūs klasikas, konservatīvā teātra izrāžu cienītājiem. Darbība notiek vienā telpā, kurā satiekas trīs pavisam dažādi cilvēki, kuri noteikti parastā dzīves situācijā nekad nesatiktos. Tā nepārtraukti tur spriedzē savu skatītāju, kā tādā psiholoģiskā trillerī. Skatītājs katru minūti ir spiests būt aizsardzības pozīcijās, gaidot, ka tūlīt, tūlīt notiks kaut kas šausmīgs, bet... nekā šausmīga nenotiek. Tikai jebkurā gadījumā pēc katra telefona zvana vai durvju čīksta būs jānoraustās tāpat. Izrādē ir ārkārtīgi daudz simbolu. No tā, cik daudz simbolu skatītājs spēs atšifrēt, būs atkarīgs, vai viņu izrāde paraus sev līdzi vai nē. Par vienu no šādiem simboliem starp daudziem ir telpa, kurā arī notiek visa izrādes darbība.[..]"

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/vi49
Dailes teātris 22.01.2020 11:46
Dairis Mežvinskis virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"[..]Viena no centrālajām tēmām (ko gan no izrādes nevarēja nenolasīt un ko es, būdams filozofijas students, nevaru nepieminēt) bija reliģijas vieta modernajā pasaulē, tās attiecības ar zinātni, filozofiju. Paldies režisoram, ka viņš šos problemātiskos jautājumus ir tikai uzdevis, ka nav mēģinājis skatītājam kabatā iebāzt svešas atbildes, kuras tad tur glabātos, tiekot izceltas ārā kādā nākotnes diskusijā. Tādai, pēc mana prāta, labai izrādei ir jābūt: jautājumus uzdodošai, neuzbāzīgai, tomēr par sevi atgādinošai pat pēc ilga laika. Vai Trīs šūpolēs piemīt šīs īpašības? Tad jau redzēs.[..]"

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/gzmz
Dailes teātris 06.12.2019 17:22
Kristīne Neļubina virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"Ja komēdijas ir Tava lieta, Tavs džems, Tavas dzīves skaņu celiņš, tad uzmet aci izrādes Trīs šupolēs aprakstam. Jauns, 2019. gadā iestudēts gabals kamerzālē, kur intīmā gaisotnē (varētu pat teikt – ieslodzījumā) teju aci pret aci ar četriem aktieriem pasmiesies par mistērijas apvītiem notikumiem kādā kabinetā ar trīs adresēm.

Ne velti arī pats teātris aprakstā raksta, ka šī ir mistiska komēdija, jo to būtu grūti raksturot kā citādāk. Uz skatuves notiekošais – pilnīgs haoss un mistika, loģikas un atbilžu nav, taču galveno domu var tikai nojaust caur uzjautrinošiem mirkļiem. Sen nebija redzēti arī aktieri izpildām horeogrāfiju, kas jau pats par sevi ir amizants skats. Izrādes beigās tomēr tiek likta daudzpunkte nevis trekns punkts, tādēļ paliekam domājot – kas tad īsti noticis ar izrādes varoņiem?[..]"

Pilnu izrādes apskatu lasiet šeit - https://ej.uz/z6xa
Dailes teātris 20.11.2019 13:58
Dana Zālīte virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"[..]Bet par ko tad īsti bija pati izrāde? Par cilvēkiem nestandarta situācijās, abstraktos notikumos, pilnīgi nereālos stāstos... “Trīs šūpolēs” savijas gan ikdienišķais, gan mistiskais un reliģiskais. Tā jau ir - atliek vien nokļūt slēgtā telpā un katra “šūpoles” sāk kustēties dažādos virzienos."

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/h48h
Dailes teātris 07.11.2019 12:25
Tatjana Krolle virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"Trīs vīrieši, būdami gandrīz ieslēgti vienā istabā uz veselu nakti, pie mistiskām sakritībām un neierobežota alkohola, sāk jautri jukt prātā. Izrādes stils ir izturēts, ritms ir labs, darbība pieaug ar katru brīdi. Pirmajā pusstundā "šūpoles" iekustās, nākošo stundu šūpojas ātrāk un augstāk, un tu gaidi: nu, nu, nu, tūlīt būs, kā tad tas viss atrisināsies? Bet iznākums ir negaidīts.[..]"

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/m7a4
Dailes teātris 02.10.2019 14:16
Armands Kalniņš virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://ej.uz/q2kx