Artura Gruzdiņa un Knīpas un Knauķi koncertuzvedums "DROŠĪBAS FESTIVĀLS"

Mazā zāle


Pirmizrāde drīzumā
Izrādes ilgums -

Drošība ir kas tāds, ko mēdzam piemirst attiecībā uz sevi, bet atceramies, kad sākam rūpēties par kādu citu. “Drošības festivāls” ir mūziķa, X-faktora pirmās sezonas uzvarētāja Latvijā un divu bērnu tēta Artura Gruzdiņa debija bērnu mūzikā, būtiskas drošības tēmas savijot vienotā stāstā, kas bērniem un vecākiem atgādina par uzmanību dažādās dzīves situācijās. Kā uzvesties pie ūdens? Kas var atgadīties, ja karstā dienā aizmirstas par sauļošanās krēmu? Pa kādu tālruņa numuru var izsaukt glābējus? Vai noteikumi jāievēro tikai bērniem? Un galu galā - vai pasaule nebūtu drošāka, ja mēs visi prastu būt pieklājīgi, spētu atvainoties un samīļoties?

Koncertuzvedumā izcilās horeogrāfes Lienes Gravas dejās un “Rīgas pantomīma” mākslinieciskā vadītāja Uģa Toča režijā Arturs Gruzdiņš kopā ar vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” dziedātājiem iedzīvina albuma “Drošības festivāls” jau iemīļotos skaņdarbus, atgādinot par drošību šķērsojot ielu, elektrības viltībām, ķiverēm un aizsargiem, pieklājību un ugunsdzēsēju, kurš ir visdrosmīgākais visā pasaulē. Un ne tikai!

“Drošības festivālā” satiksi arī ar Stopiņu Astoņstūri - vienu no ceļazīmju ģimenes nopietnākajiem brāļiem. Vai šodien pamanīji ceļa zīmes, kurām devies garām? Viņas gan Tevi noteikti pamanīja! Kurš paskatījās pa kreisi un pa labi, kurš iedeva mammai roku, kurš aizskrēja uz upmalu bez peldvestes vai aiztraucās garām uz skrejriteņa bez ķiveres. Taču Stopiņš Astoņstūris nav ieradies, lai rakstītu soda kvītis. Viņš ir vienīgais supervaronis pasaulē, kurš atgādina, kā katram pašam paveikt visgrūtāko varoņdarbu pasaulē - pareizajā laikā apstāties. 

Taču ko darīt, ja ne visur apstāties palīdz stop zīme? Kā pašam saprast, kad uzmanīties?

Šogad izdevniecībā “Latvijas Mediji” iznākusi arī Artura dzejoļu grāmata un krāsojamā grāmata par drošības tēmu, jo par to runāt, dziedāt un zīmēt var daudz. Kādam varbūt paliks atmiņā asie suņa zobi ilustrācijā, citam – lipīgais piedziedājums dziesmā vai aktīvā deja uzvedumā. Galvenais, lai padoms īstajā brīdī atrod īsāko ceļu pie Tevis, taviem brāļiem un māsām, draugiem un vecākiem. Jo par drošību mēs runājam tāpēc, ka mums rūp, kas notiek ar otru. Un tas laikam ir vissvarīgākais.

Droši - tas nav pārdroši
Droši - tas nav nedroši
Droši - tas ir vaļā acīm skaties visur moži
Droši - tas nav ātri
Droši - tas nav lēni
Droši - tas ir visu paspēsim bez steigas bērni!

Koncertuzveduma mērķauditorija: ~3 līdz ~12 gadus veci bērni. 
Bērniem līdz 2 gadu vecumam, ja bērns sēž klēpī un neaizņem atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.
Derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”)  īpašniekiem atlaide 15 procentu (15%) apmērā no standarta biļešu cenas. Atlaide tiek piemērota pērkot biļeti interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un ievadot derīgas apliecības “Goda ģimene”
(“3+ Ģimenes karte”) numuru, vai arī pērkot biļetes klātienē “Biļešu paradīze” kasēs un uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) un personu apliecinošu dokumentu.
Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotogrāfēts. Gadījumā, ja nevēlaties, lai Jūs filmē/ fotogrāfē, lūdzu, vērsieties pie biļešu kontroles!

Pasākuma organizators: RFL Media, SIA

  Lomās

  Arturs Gruzdiņš, Uģis Točs, Vokālā studija “Knīpas un Knauķi”

  Radošā komanda

  Režisors
  Uģis Točs
  Mūzikas un dziesmu tekstu autors
  Arturs Gruzdiņš
  Horeogrāfe
  Liene Grava
  Scenogrāfe
  Līga Zepa
  Dramaturģe
  Anna Paula Gruzdiņa
  Vokālās studija “Knīpas un Knauķi”pedagoģes
  Sanita Sējāne, Jonita Štoma
  Grafiskais dizaineris
  Nauris Jostsons
  Ilustrāciju autore
  Agnese Rudzīte, Terēze Marija Miltiņa

  Atsauksmes

  Pievienot komentāru
  Pievienot

  Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

  Izmantotās sīkdatnes

  Pieteikties jaunumiem