Publikācijas

Sekss likteņa vietā

Lasīt

Izrādes par noslēpumu

Lasīt

Izrādes recenziju apskats

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 29.05.2013 08:00
(no twitter.com) @strelicia
Nedomāju, ka man tā patiks "Ābels un Olga" @Dailesteatris, bet šodien bija pēdējā izrāde. Paldies, Jums! Viena no labākajām G.Andžāna lomām.
Dailes teātris 29.05.2013 07:59
(no twitter.com) @sabinarakitko
"Ābels un Olga" bija kaut kas vienreizējs! Visi aktieri izcili! IZCILI! PALDIES! @Dailesteatris
Dailes teātris 25.04.2013 11:31
(no twitter.com) ‏@Gundinja
Ābels un Olga:dzīve,mīlestība,nauda - izcila izrāde @Dailesteatris
28.09.2011 13:42
Izrāde, kas vēl ilgu laiku sirdī saglabājusi tās neaprakstāmās, spēcīgās un arī sāpīgās sajūtas. Tās vēl pastiprināja mūzika un Kamerzāles intīmā gaisotne.
Ābels un viņa sievietes. Viņa bezmērķīgā un izšķērdīgā dzīve. Viņa iztēle un atmiņas. Sevis meklēšana un iepazīšana. Šī ir izrāde, kas neatstāj vienaldzīgu. Emocijas bija tik spēcīgas, ka brīžiem pat šķita, ka arī manu dvēseli kāds tūlīt iedragās. Un par šīm emocijām jāpateicas lieliskajam aktieru sastāvam - Artūram Skrastiņam, Ievai Pļavniecei, Rēzijai Kalniņai, Initai Dzelmei, Gintam Andžānam un pārējiem aktieriem.

Sīkāk manas atsauksmes varat izlasīt šeit: http://sigita-paula.blogspot.com/2011/05/abels-un-vina-sievietes.html
12.03.2011 00:41
Izrāde par vienmēr aktuālu tēmu: kā ir vērts pavadīt dzīvi?
Šoreiz režisoru ir iegāzusi aktieru izvēle. ne Pļavniece, ne Dzelme nav atbilstošas šim lomām. Izrādes nosaukumam vajadzētu būt "Ābels un citi" vai "Ābels un sievietes", jo Olgas kā līdzvērtīga pretpola nav. Šoreiz jāpiekrīt Z.Radzobes recenzijai. Žēl arī Skrastiņa, kuram nākas izlīdzēties ar saviem labi aprobētajiem paņēmieniem, jo nav līdzvērtīgas partnerības ar "mūža mīlestību". Arī R. Kalniņai, kad ir partnerība ar K. Freimani.
Var tikai minēt cik laba izrāde būtu bijusi, ja visu lomu tēlotāji būtu līdzvērtīgā aktieriskā varēšanā, jo ir izdevies tiešām labs dramatizējums.
05.03.2011 12:00
Brīnišķīgs, vizuāli skaists iestudējums- kā skumja dziesma! Skarba daba, skarbi, likteņi un attiecības. Skatoties bija jādomā, par to spēku, kas vienus dzen prom pasaulē, bet citus piespiež palikt mājās. Par gribu dot un vēlmi paturēt. Bet visvairāk izrādē laikam par zaudēto un neiegūto. Un par ilgošanos :)
09.12.2010 01:26
Žēl, ka pirmizrāde pārcelta, bet, kā saka - labs nāk ar gaidīšanu. Tad nu gaidam. :)
29.11.2010 15:25
Nevaru vien sagaidīt. Patīk Gruzdova režisētās izrādes un pēc apraksta šķiet, ka šī būs interesanta. Turklāt, prieks, ka tik daudz labu aktieru piedalīsies izrādē, jo īpaši Artūrs, Rēzija un Ieva.
Lai izdodas! Gaidu pirmizrādi. :)