Publikācijas

Vājuma atzīšana

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 20.11.2019 16:15
(no twitter.com) Gatis @LegzdinsGatis (19.11.2019.)

Es nezinu vai šonakt spēšu gulēt,pēc tik labas izrādes - Zēni
@Dailesteatris
Paldies visiem aktieriem! Iesaku!
Varbūt mūsdienu jaunieši aizdomāsies .....

A jā, lūdzu jaunieši nekomentēt izrādes laikā aktiera sacīto!
Dailes teātris 23.04.2018 09:28
Diāna Auziņa virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://tmblr.co/Z8B46l2XKcggY
Dailes teātris 12.04.2018 14:45
(no twitter.com) Evi Daga-Krūmiņa @evipata
Paldies @Dailesteatris par izrādi "Zēni". Prieks, ka repertuārā ir kaut kas priekš jauniešiem. Vakar aizvedu bariņu 16gadīgu cilvēciņu, un viņiem dikti patika. Man arī.
Ilze Zālīte 05.04.2018 11:03
Viena no pēdējā gada labākajām izrādēm - ne tik daudz dēļ lugas satura, cik dēļ aktieru (sa)spēles. Puiši viens otru papildina un kompensē, viens uz otra fona izceļas un viens otru piesedz. Tīrā bauda skatīties! Dīcim visspilgtākā loma, kura tiek izcili izspēlēta.
Dailes teātris 21.02.2018 13:15
(no twitter.com) Ilze Peipiņa @ilz
Izrāde "Zēni" @Dailesteatris noteikti nav tikai jauniešiem. Skaļš, lielīgs jaunības portretējums reizē atsedzot trauslu, viegli ievainojamu jutības & maiguma slāni, kurš katrā cilvēkā (gribu ticēt) iemājo, bet ne vienmēr tik acīmredzams un uzskatāms. Paldies aktieriem& @dmitrijs!
Dace Brese-Liede 20.10.2017 17:01
Izrāde ir laba! paldies aktieriem! Katrs,kas kaut cik spēj sevi atcerēties pusaudžu un jauniešu gados esam, spēs saskatīt ko atpazīstamu.
Man līdzi atnākušajiem jauniešiem patika, arī viņi izrādes tipāžus atpazina savā lokā. Tēlojums bija pārsteidzoši labs, neskatoties uz to, ka aktieriem jau sen vairs nav attēlotais vecums.
Jā, izrādē skan rupjības, bet tas galīgi nav noteicošais, tas tikai raksturo reālo vidi, kādā notiek darbība un kontrastaināk palīdz uztvert personāžus.
Zālē bija ļoti daudz skolu jauniešu un varēja just, ka viņiem izrāde patīk.
Barbara Crane 19.10.2017 10:59
Runāju pati par sevi, saprotu cik subjektīva ir visa mākslas un teātra pasaule.
Bet es esmu šeit lai padalītos ar pozitīvu atsauksmi.

Pirms ejot uz izrādi biju padzirdējusi “atsauksmes” no citas vecuma grupas, kas ir redzējusi šo izrādi. Un negāju ar dižām ekspektācijām. Bet rezultāts mani patīkami pārstiedza. Tā kā šai izrādei ir konkrēta mērķauditorija,.. un ir skaidrs, ka vecākiem cilvēkiem nepatiks un jauniešiem tas būs hits.


Domāju, ka daudzi mani vienaudži ir to pieredzējuši un varbūt vēl joprojām izbauda šo piedzīvojumu, kas apspēlēts izrādē - dzīvošanu kopā ar draugiem / dzīvokļa biedriem. Kur norisinās ballītes, haoss, cilvēku dažādo raksturu nesaprašanās un nakts vidū, eksistenciālo krīžu risināšana. Katrs tam kaut kādā mērā, dzīvē iziet cauri. Lai arī kāda bļaustīšanās un lamāšanās nenotiktu, tas man viss šķiet pazīstams un nav uzbrūkošs, kā citiem varbūt šķiet, jo starp paceltajām balsīm norisinājās strīdi, kuriem pati esmu gājusi cauri vai esmu bijusi tuvumā. Tas man uzlika mazu smaidu/smīnu uz sejas, jo toreiz (lai arī kas tas bija) tas likās kā vistrakākā probēlma, bet uz to atskatoties, nieks vien. 

Patīk kā katrs tēls ir pilnīgi savādāks, un atspoguļo dažāda tipa cilvēkus. Benijs (Niklāvs Kurpnieks), mani emocionālā līmenī aizkustināja, jo viņa tēls man atgādināja manu jaunāko brāli, kas savā mērā man lika uz viņu paskatīties savādāk. Savukārt Sofijas tēls ( Dārta Daneviča ) atgādināja man pašai sevi, lai cik neprātīga un traka es varēju būt, tagad tas man bija kā pagātnes spogulis.

 Visu cieņu aktietiem, lieliski nospēlēts!

Es nezināju, ka būšu spējīga ar izrādi sasaukties dažādos emocionālos līmeņos. Es saskatīju gan sevi, gan savus draugus dažādos tēlos vienlaicīgi. Paldies par burvīgo izrādi.
Ilze Matisone 11.10.2017 16:28
Ļoti rupja, prasta un izstiepta izrāde bez īpaša vēstījuma. Diemžēl neiesaku!
Dailes teātris 02.10.2017 10:23
(no twitter.com) @ReeezijaE
Reālā dzīve un bailes no tās.. @Dailesteatris "Zēni".. 100% iesaku - liek aizdomāties un reizē arī pasmieties.
Ingrīda Krieviņa 01.10.2017 20:19
Pirmais cēliens vienkārši drausmīgs, otrais jau bija baudāms. Diemžēl kopumā izrāde - zem vidējā... bezjēdzīgi iztērēti resursi.
Sabīne Rožicka 23.09.2017 22:06
Bijām uz izrādi vairākās paaudzēs, visi bija sajūsmā. Katrs ir gājis cauri šim vecumam dažādos laikos, bet sajūtas ir līdzīgas. Domāju, ka katrs atradīs savas dzīves ainiņu izrādē. Perfekti baudāma aktierspēle. Liels paldies Dīcim, cepuri nost.
Dailes teātris 22.09.2017 12:59
(no twitter.com) @VilnisAuzansBDz
Ļoti mani šī izrāde uzrunāja. Es to atslēdzu ar divām frāzēm, tad viss tā saklājās. Domas un emocijas vēl tagad virmo. Paldies
Dailes teātris 22.09.2017 12:55
(no twitter.com) @Ulrikaaaaa
"Zēni" @Dailesteatris ļoti spraiga, aizraujoša, bet tai pat laikā ļoti nopietna izrāde, kura liek domāt un aizdomāties! Tiešām iesaku!