Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 02.12.2019 11:18
Aiga Bernsone virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"Manuprāt, pie mums ir krietni par maz bērnu izrādes, tāpēc priecājos par ikvienu izrādi mazajiem skatītājiem. Vēl lielāks prieks ir, kad izrādes ir laba… Un vē lielāks prieks ir, kad tā ir vienlīdz interesanta gan mazajam, gan lielajam skatītājam. Inspektors Tutū ir viens lielisks gabals, kurā pasmieties, padomāt un nepaspēt sagarlaikoties.
Tā kā tā ir izrāde bērniem, tad vēlos izcelt radošās komandas kopdarbu, kas veiksmīgi spēj uzrunāt mazo skatītāju caur visiem maņu orgāniem, jo kā zināms – bērnus ar “sausu” runāšanu nav iespējams aizraut vairāk par dažām minūtēm. Šeit ir padomāts par visu - vizuālo, akustisko un sajūtu pasauli.[..]"

Pilnu izrādes apskatu lasiet šeit - https://ej.uz/ys3i
Dailes teātris 02.12.2019 10:38
Armands Kalniņš virtuālajā grupā #SkatītājsVērtē:

"Bērniem un viņu vecākiem/vecvecākiem paredzētās izrādes stils var tikt dēvēts par dauzonīgu, tā sākas ar lielu jampadraci, kura noskaņas laiku pa laikam atjaunojas (izmantoti popkultūras elementi, aktieri ir aktīvi, regulāri komunicē ar skatītājiem un mazos vērotājus aktīvi iesaista darbībā, turklāt tā, ka mazajiem tas patīk). Radīta krāsaina vide, amizanti tērpi, izmantots video, kas atsauc atmiņā to, kas, visticamāk, ir redzēts utml. Tomēr izrādē ir arī dziļāki slāņi, piemēram, rosinot pārdomāt par to, kas būtu, ja notikumi mainītos citādu mūsu rīcību rezultātā.[..]"

Pilnu izrādes vērtējumu lasiet šeit - https://ej.uz/zvay
Aija Puriņa 01.12.2019 21:24
Paldies par izrādi. 6 gadnieks pirmo reizi bija ''īstā teātrī'' un ļoti patika. Bijis smieklīgi - foršākais esot bijis spogulis un velns. Arī pieaugušajam bija interesanti.
Inga Jēruma 26.11.2019 21:45
Lustīga izrāde bērniem, paldies! Trīs apelsīni Akvelīnai, kuru atpazinu tikai dialoga vidū, i tad vēl neticēju, ka viņa! Bet visi šķita labi.Tikai viena piebilde - kāpēc jāņem burtiskais angļu vai krievu tulkojums Apburtajai princesei? Nosaukumu latviski neviens nav atcēlis, manuprāt. Nesaka taču Sarkanā cepurīte, lai gan ir Красная шапочка. Un arī franciski La Princesse ensorcelée tiek tulkots kā Apburtā princese.
https://biletes.latgalesgors.lv/lv/apburta-princese-moscow-city-ballet

Izrādi atbalsta