Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Antra Legzdina 17.11.2022 12:57
Kā teātrmīle bet arī īstena kristiete pirms tam sadzēros validolu, atvēru čakras un gāju. Piedzīvoju pašnegaidītu sajūsmu un brīžiem pat katarsi. Priekš manis tas viss bija kā viens elpas vilciens, tāds, pēc kura, piedaloties stāvaplausos, tikai lēnām izdevās atiet. Domāju, ka (kā jau tam arī vajag būt) katrs skatītājs priekš sevis izgaismos kā kvintesenci ko citu... Provokatīva? Jā. Nekas nav tikai balts vai melns? Jā. No sirdsapziņas neaizbēgsi? Jā. Jo dziļāk diskusiju mežā, jo vairāk neskaidrību malkas? Jā. Ja brīvajai gribai uzklūp nepārvaramas varas ierobežojumi, vai to var saukt par brīvo?... Priekš manis personīgi kvintesence bija pats pēdējais skats, tā būtība un centrālā trio izvietojums (sīkāk nespoilerēšu). Absolūtais bravo aktieriem, režisoram un manam mīļajam Dailes teātrim. Aktuāli, uzrunājoši, izklaidējoši, smeldzīgi un brīžiem nāvīgi smieklīgi. Love you!
Solveiga Ozoliņa 11.10.2022 14:32
Izrāde patika. Kaut kas nebijis. Gribētos uzteikt aktieru meistarību, jo teksts sarežģīts un monologi reizēm gari un ātri norunājami. Mūzika der pat ļoti, mazliet atslēdz no teksta, lai pēc tam var klausīties ar jaunu sparu. Iesaku iegādāties un apgūt "programmiņu" pirms izrādes. Ir vērts noskatīties.
Dailes teātris 10.10.2022 12:47
(No Facebook) Džesija Safonova (10.10.2022.)
Jā, ir kā solīts , provokatīva, mazliet šokējoša, arī jautra, arī skumja, par mūžīgajiem jautājumiem domāt rosinoša un muzikāla. Tāds riktīgi labs kokteilis . Dialogu daudz un brīžam gribās uzlikt pauzi, patīt atpakaļ un noklausīties vēlreiz. Noteikti iesaku!
Dailes teātris 10.10.2022 12:46
(No Facebook) Karina Pētersone (10.10.2022.)
Bravo režisoram Mārtiņam Eihem, aktieru ansamblim un visai izrādes komandai! Jaudīga izrāde!
Lidija Borisa 09.10.2022 18:05
Kopumā laba izrāde, ar saviem BET. Vai tiešām režisori nav sapratuši, ka normālu teātra publiku neuzrunā pimpīši un pežiņas.Tas ir lētais variants, varbūt patiks 15 gadīgiem? Otrs variants, ja nepārzini angļu valodu, arī ir problemātiski, jo dziesmu tekstus varēja subtitrus rakstīt latviski.Bet laikam jau latviešu valodā nav aktuāla.Aktieru spēlē izcila,paldies