Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

25.03.2011 09:42
Par to vai izrāde bijusi laba vai slikta jaulaika liecina cik daudz skatītaju ir aizgājuši pēc pirmā cēliena! Es tai skaitā! Cik redzēju lielas masas steidzās pēc jakām un prom! Tiešam kauns! Es peronīgi nevienam neiesaku tērēt ne naudu, ne laiku uz šo izrādi, jo uzskatu, ka uz teātri jāiet atpūsties, atslēgties no skarbās ikdienas, nevis atkal un atkal skatīties kā mēs patiesībā dzīvojam!
23.02.2011 23:23
Ļoti nepatika. Tāds tukšums
19.02.2011 10:11
Par nedienām latviesi prata pasmieties arī pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, jo Valdis Grēviņš lugu "Gaisa grābekļi" uzrakstīja tajos un par tiem laikiem. Ir pagājis ne mazums laika, un jau atkal esam uzkāpuši uz tā paša "grābekļa".

Patiesi labs iestudējums - ar humoru un ironiju par mūslaiku "tikumiem" un vērtībām. Citiem vārdiem sakot, gan režisora darbs gan pati aktierspēle bija ļoti augstā līmenī. Paldies!

P.S. Visgrūtākā loma laikam bija Jurim Strengam. Ilgstoši jāstāv visādās šķībās pozās, balansējot tad uz vienas kājas tad uz otras... :)
10.02.2011 22:27
Nevienam neiesaku šādu "izrādi". Pilnīgais beztolkšovs latviešu garā. Nezinu, par ko tur jāsmejas tai tā saucamajā komēdijā. Drīzāk jāraud, ka latviešu teātri ir krituši tik zemu. Mani tiešām pārņem dusmas, ka iztērējām laiku un naudu un atbraucām uz šādu "sviestu". Pēc pirmās daļas devāmies prom. Līdz šim vēl nevienā izrādē tā nav bijis.
Novēlu Dailes teātrim vairāk domāt par to, kas patīk un būs saistoši skatītājiem, ne tikai pašiem māksliniekiem un režisoriem.
16.12.2010 11:30
Bet man patika. Izsmējos līdz asarām. Labi izklaidējos. Iesaku tiem, kuriem patīk "kārtīga"izrāde ar dziesmām dejām un humoru - jā, varbūt seklu - bat jāsmejas vienalga. Skarstiņš, Liepiņš - superīgi. Bet vispār viss aktieru ansamblis, manuprāt, tā kārtīgi izspēlējās.
16.12.2010 10:00
Vitucīt ... es Tev pilnīgi piekrītu, izrādi bija vienreizēja, jā ok dziedāja varbūt pa daudz, bet ļoti laba, par īstiem LATVIEŠIEM, ja nu vienīgi varēja tos jociņus vairāk izspēlēt, bet bija labi. "Atvainojiet par izteicienu"
Ja atklāti katram īstam LATVIETIM šo izrādi jāredz, bet jāskatās tā, lai pēc izrādes varētu izdarīt secinājumus, varu teikt tikai to ja skatītājam nav vismaz vidējā saprāta tas izrādi nesapratīs un rakstīs komentāros, ka tā ir draņķis. "Atvainojiet par izteicienu"
16.12.2010 08:57
Pirms izrādes lasīju komentārus, likās šausmas,kas par izrādi.... kad aizgāju ,noskatījos, tad sapratu,kāpēc TIK NEGATĪVI komentāri... ziniet, ne jau tāpēc,ka izrāde par sliktu, jā dziesmu bija daudz, bet tie ,kas mēģināja klausīties vārdos, tiem viss bija skaidrs...izrāde ir par TIPISKU LATVIETI - gatavs savu māti pārdot, Latvijas kreditēšanas bumu, liekēžiem un skaudību... izrāde bija viegla un laba! Tie,kas to raksturo kā sliktu, tie noteikti sevi bija personificējuši ar kādu no personāžiem.... taka, ņemiet to visu vieglāk...
29.11.2010 19:38
Šī ir sliktākā izrāde, ko jebkad Dailes teātrī esmu redzējusi. Sekls humors, noteikti par daudz dziesmas ar tekstu, kuru domājot noteikti ir pavadīts ļoti dzaud laika, tomēr no skatītāju vietām to dziļo domu saprast nevarēja. Es ļoti, ļoti vīlusies savā līdz šim mīļakajā teātrī un arī K.Auškāpā kā režisorā, ko līdz šim uzskatīju par vienu no labākajiem savas lietas pratējiem. nevienam neiesaku apmeklē šo izrādi, tā ir pilnīga laika izšķiešana bez nekādas pievienotās vērtības. Sekli un primitīvi. kaut gan taisnības labad jāsaka - sākums pirms izrādes ar imitētu lidmašīnu bija ļoti, pa pārāk daudzsološi, kam diemžēl nebija nekādas sasaistes ar turpmāko izrādi......
29.11.2010 09:48
Ļoti primitīva un neinteresanta izrāde. Šoreiz diemžēl biju vīlusies Dailes teātra izrādē, lai gan Dailes Teātris man vienmēr ir paticis. Vienīgais, kas patika bija interesantais izrādes iesākums ar stjuartiem :) Tas man tiešām patika.
01.11.2010 12:18
Mums šī izrāde ļoti patika!!!Ir jāmāk pasmieties arī pašiem par sevi!Es visiem šo izrādi iesaku apmeklēt:)
30.09.2010 19:49
Dzerves un otras bardamas aktierspele SUPER! Vinju uznacieni bija ka odzinjas shaja izrade !
28.09.2010 21:46
Man patika. Gaumīga izklaide. Skrastiņš vispār oga.
26.09.2010 21:21
Diemzel sen nebiju bijis uz tik vaju izradi. Esmu biezs teatra apmekletajs un makslas cienitajs. Bet viss par un ap so izradi bija tiesam loti zema limeni. Neskatoties uz aktieru klastu. Lielaka dala zales zavajas un visi dzera kafiju lai neaizmigtu otraja celiena.
18.09.2010 23:18
Vienīgi acīm bija prieks
15.06.2010 13:13
Jauka izrāde, izcils aktieru sniegums, skaistas dziesmas un dejas. Redzējām šo izrādi Siguldā, mūsu kompānijai ļoti patika, izsmējāmies. Paldies režisoram un aktieriem! Lai jums visiem veicas!
29.05.2010 14:43
Ļoti liela vilšanās...Garlaicīgi. Biju vienmēr apmierināta par Dailes teātrī pavadīto laiku, bet šoreiz gan nē...Iesaku izvēli pirms došanās uz izrādi, pareizāk, biļetes iegādi, izdarīt, palasot lasītāju (ne kritiķu) atsauksmes, te pārsvarā ir negatīvas, un atliek tikai piekrist.
27.05.2010 17:13
Kas var pateikt ka sauc origināl dziesmu ko vecāki dziedāja otrā celiena sakumā?
27.05.2010 16:32
Jāraud.. Pārliecinoši sliktākā izrāde, ko nācies redzēt. Pirmo reizi bija vēlēšanās aiziet pēc 1. cēliena, bet to nedarīju, jo teātris ir svētki un jāredz arī neizdošanās. Acis tikai varēja pakavēt pie avīžlapu abeķkokiem - patiesi izdevušies - vienīgais visā izrādē.
Lai arī bija atsevišķas smaidu raisošas epizodes, kopumā pati luga ir bez satura, tik plakana. Aktierdarbi ir diezgan biedējoši, žēl, ka pat spējīgu aktieru potenciāls tiek tik viegli izniekots. Runa pārāk samakslota un nedabiska, lai arī domāta komēdija, kura absolūti nav smalka, bet vulgāra. Kaitina arī mazās džilindžerveidīgās "emmiņas", kuras pat bārdāmu tēlos šķiet tik neveiklas un nekādas.
Var būt šī ir izrāde nogurušam skatītājam, lai pasmietos par grūto dživi, bet tad jau gan pat pakustināts pirksts ir smieklīgāks.
14.05.2010 09:05
Biju vīlusies un pirmo reizi dzīvē pametu izrādi pēc pirmā cēliena.
29.04.2010 12:09
nu mīļie, ko nu melšat, gabals labu labais! Tieši kā balzamiņš dvēselei...
Izcili aktierdarbi Dzelzītim, manam mīlulim Grāvelim, atklājums un visi komplimenti Baibai Neijai, kā arī, protams, gaidelis un Pupure...
Super! Ja vēl Bērziņa vietā būtu Skrastiņš, vispār ideāli būtu.
16.04.2010 16:33
Man tik tiešām patika!!! Ļoti labs sižets un vienreizēja aktieru spēle! Paldies par "Grābekļiem" :)
15.04.2010 14:31
Žēl izniekotā labu aktieru darba...
14.04.2010 01:21
Krustmeita,kura bieži apmeklē teātri,pēc izrādes VERSAĻAS KODS atzina,ka GAISA GRĀBEKĻI ir visnebaudāmākā izrāde,kurai tikai seko KODS!Meklējiet Režisorus!...Citādi nav jēgas šajā teātrī tērēt laiku,naudu un,galvenais,NERVUS,skatoties un klausoties neprāta vingrinājumos!Žēl aktieru...
31.03.2010 13:16
Z.Radzobe raksta, ka šī ir Dailes teātra sezonas labākā izrāde un Baiba Neja, kas izrādē ir Tikla, saka, ka tā jāredz ikvienam! Paļāvos uz šiem teikumiem un... smagi vīlos. Žēl zemē nomestās naudas par teātra biļēti un ceļa izdevumiem. Ja šī ir labākā, tad kādas ir sliktākās izrādes? Vislabākais, manuprāt, izrādē ir sākums, kad 2 stjuarti sniedz interesantas instruktāžas, vēl patika A.Skrastiņa tēlojums, bet tas tad laikam arī viss. Varbūt to kā DZIESMUSPĒLI varētu uzvest brīvdabas estrādē. Komēdija? Pasmaidīt reizēm varēja, bet smiekli nenāca.
31.03.2010 00:45
Divi "āboļi" - viens par scenogrāfiju, otrs - aktieriem kā tādiem. Žēl profesionālo aktieru, kuriem "lugā" jāmokās. Ja ejat uz Teātri, šī nebūs īstā izrāde, fonā aiz alus kausiem kaut kad ap Jāņiem varbūt. Varbūt labāk iet uz Kronvalda bulvāri, kā izrādes sākumā iesaka? Varbūt labāk nepažēlot naudu un aizbraukt uz Valmieru, kur jauns "No saldenās pudeles" iestudējums - komēdija, kurā tiešām jāsmejas.
20.03.2010 00:02
kaut kas aizvakardienas kombinācijā bija galīgi garām - vai nu Grēviņa luga, vai aktieri vai es ....
No otras puses - galīgi slikti jau nebija- ainas tekoši mainījās, sižets bija jautrs, atsevišķas epizodes pat ļoti smieklīgas, tērpi ekselenti.
Bet atkal no tās pirmās puses - visu laiku nepameta sajūta, ka šo iestudējumu aktieri varētu pusaizmiguši nospēlēt vai arī, kas būtu precīzāks apzīmējums - paralēli skatoties hokeju- nekāda sasprindzinājuma, katrs rušina savā paštēlā, jestri izskrien uz skatuves un pēc savas epizodes beigām laimīgs metas pie tv...

p.s.Vispār žēl, ka Prieciņa loma dublējas divi tik iespaidīgi un labi aktieri. Vai tiešā man jāiet otro reizi, lai pārliecinātos savam acīm, vai Skrastiņs šai lomā ir tik daudz labāks par Bērziņu, kurš bija gana interesants?
p.p.s. Viesmīļi bija forši, ganumeitēns un bārdāmas brīžiem arī.
p.p.p.s. Luga tik ļoti vilka uz tautiski blaumanisko pusi, ka beigās izraisīja vilšanos, kad neviens "nedabūjās" un neija neviena čaklā strādnieka, kas būtu atalgots. :):)
17.03.2010 11:24
Cerēju gan uz ko labāku. Labi, ka bija otrais cēliens, tad vismaz varēja saprast uz ko vilka pirmais..Tā kā mans vecums vēl nav saistīts ar dzirdes problēmām, tad laikam vaina būs aktieros - īpaši jaunākās paaudzes. Nevarēja saprast tekstu, neskaidrs, paviršs. Pārmetumi G.Grāvelim, L.Dzelzītim.
Tā bija komēdija, bet laikam autiņos. Līdz "iekšām" izrāde neaizgāja, bet domu sapratu, tā bija interesanta.
15.03.2010 15:26
Nu kā lai saka, sākoties izrādei ar stjuartu norādijumiem, likās ka izrāde būs tiešām laba. Tad jau pirmā cēliena vidū man biaj skaidrs, kā ļoti viduvēja. Protams, Skrastiņš - izcils aktieris! Pati izrāde - nu tā, mani neuzrunāja
09.03.2010 17:41
Man patika izrāde, īpaši horeogrāfija un dejas jauno aktieru izpildījumā. Skrastiņš lielisks kā vienmēr (kad viņš ir uz skatuves, vienmēr ir interesanti uz viņu skatīties, jebkurā lomā).
Nepatika Grāveļa tēlojums, "mauca" tāpat kā izrādē "Manu sievu sauc Moriss", pa tukšo. Arī bārdāmas bija garlaicīgas.
Bet - ironija izrādē bija vajadzīgajās devās, nekāda patētisma, jautra izklaide.
08.03.2010 08:45
Izrādi skatīties var, bet līdz galama uzmanību tā nenotur. Ļoti patika Alfons Prieciņš, kurš faktiski vienīgais lika pasmaidīt, un sulaiņi. "Kurš atdod kredītus - tikai dīvainie vai stulbie!" :))
06.03.2010 10:45
veinkarši superrrr
05.03.2010 22:05
Lai dzivo Alfonss un citi grabekli!
05.03.2010 16:26
Pēc teātra izrāžu apmeklēšanas, parasti cenšos saprast, kas patika, kas piesaistīja un valdzināja. Lai kā pūlējos, pēc šīs izrāde pilnīgi nekādas domas. Ar grūtībām noskatījos līdz beigām. Pēc pirmā cēliena cerēju, ka otrais nesīs pārsteigumu, bet, diemžēl, kļūdījos. Izrāde kopumā nepatika. Vienīgais pozitīvais moments - Artūra Skrastiņa tēlojums!
05.03.2010 10:50
Nekā laba, bet nav arī galīgi slikti.
05.03.2010 09:41
Teaatru izraades apmekleeju ljoti biezji, bet pirmo reizi atljaavos aiziet peec 1.ceeliena!!!
22.02.2010 14:39
Beidzot šosezon kaut kas arī DT! Domāju jau, ka būs jāprasa nauda par abonomentu atpakaļ. "Tils Pūcesspieģelis" un "Ja mana sieva uzzinās" bija briesmīgas.
Sākumā arī te tā kā nevarēju "iebraukt", bet tad viss aizgāja un jau gaidīju, kas būs paslēpts zem "miljonāra". Farss ir smalks žandrs un ne visiem dots to uztvert.
Žēl, ka nebija Skrastiņš, Bērziņš bija tikai viens prasts vecis un tālāk arī netika. Vēl arī Martinsone pa skaļu bļāva, bet ja cilvēks slikti dzird, tad nekontrolē savas balss skaļumu. Visi pārējie OK!
22.02.2010 11:05
Riktīgi jautrā izrāde, nu ļoti patika, pēc ilgāka pārtraukuma redzēju ne tikai smieklīgu, bet arī jēdzīgu izrādi!
21.02.2010 18:49
Kopumā izrāde nepatika. Ja nebūtu bijis Bērziņš, nu tad vispār. Izrāde pati par sevi nav slikta, bet kautkā nevelk iet uz teātri skatīties to , kas notiek ikdienā..Par krīzi, par to, ka Tev atnāk kredītu piedzineji un visu atņem.. nu gribas gūt kautkādas pozitīvas emocijas .
Un par Dzelmi piekrītu, , nu kautkas galīgi garām,.,. Kustības un telojums drausmīgs. Krita uz nerva viņa, un kad vel izvilkās ar tām saplēstajām zeķbiksem un sasisto ģimi,.... fūūū
19.02.2010 22:42
nu nezinu kur tur komedija, kur vienkarsi izmests laiks. fui!!!
19.02.2010 17:00
Jauka atpūtas izrāde aar dziesmām un dejām, ar miliem aktieriem! Ja kāds grib meklēt " gudro domu", lai nenaāk. bet kas grib pasmieties, un atpūsties- šīs izrāde bija tie\si laikā!
Mirdza Martinsone - princese atkal uz skatuves mirdzoša un žilbinoša.
19.02.2010 14:11
Žurkas Kornēlijas un Skroderdienu summa, ko vienā vārdā var nosaukt par Balagānu! līdz ar to - izrāde patiks tiem, kas fano par Kornēlijas jokiem (tur vismaz bija kaut kādi joki ..laikam...). Man patiesi žēl bija aktieru... (īpaši - Martinsones, Bartkeviča, Strengas un Līvmanes)..bet laikam jau tagad tādi laiki, ka jāspēlē, ko var vispār spēlēt. Toties Skrastiņa Alfonss=fantastisks!
19.02.2010 12:41
Paldies par atpūtu no garās un garlaicīgās darba dienas. Kopumā patika, bet nesaprotu vienu. Kāpēc Elīna Dzelme ir paņemta izrādē? Viss nebaudāmākais tēls. Kaitīnoš kā jebkurā citā izrādē. Piedodiet, bet tas ir fakts. Teātris nav meitenes vieta.
19.02.2010 08:54
Brīnišķīga izrāde! Jutos kā bērnībā, kad neskaitāmas reizes skatījos Aušķāpa " Džonu Neilandu! Paldies par šo jauko izrā'di, skatītājus promejot rotāja smaids uz lipām un prieks sirdīs!

- superīgs skatuves iekārtojums, stilīgi tērpi- tā teikt, bija kur acis pamielot :)
- patīkama atkalredzēšanās ar Mirdzu Martinsoni ! , Pēteri Liepiņu!
- Artūru Skrastiņu nevarēja pat atpazīit, smieklīgs jau nu bez gala :)
- un dziesmas, dejas... Nu patika man viss.


P.S. Andžāns jau nu ar feins :)
18.02.2010 23:54
Viena no pēdējā laika izcilākajām izrādēm!! Man ļoti patika - laiks pagāja nemanot.
Artūrs Skrastiņš (kā vienmēr) savā elementā - loma domāta tieši viņam. Arī pārējie aktieri bija fantastiski!
Izrāde uzlaboja garastāvokli, un labu emociju pietiks ilgam laikam.
18.02.2010 23:24
Patika!
Vienkārši, feini un jauki! :)
Skrastiņš - atvainojiet par izteicienu, ģeniāls.. i ne acu atraut!

Laba trupa Dailei veidojas kopā ar jaunajiem.
18.02.2010 22:48
Ļoti nepatika. Žēl bija skatīties uz izciliem aktieriem, kuri mēģināja kaut kā izmocīt savas lomas. Bet tiem, kuri gūst baudu no kārtējām runām par korumpantiem, kukuļdevējiem, deputātiem un sliktajiem baņķieriem, kas nabaga latvju tautu ir noveduši postā, izrāde ir noteikti jānoskatās.
17.02.2010 11:23
Interesanti lasīt par tiem, kam "žēl naudu". Cik tad iztērējāt par biļeti un ko tad citu varētu par "šo naudu" nopirkt? Pāris desu žēl? Man sevis žēl, ka tādi cilvēki ir apkārt....
14.02.2010 16:54
Teicami nospēlēta izrāde! Lielisks aktieru sniegums! Jautra un muzikāla! Iesaku apmeklēt visiem un izdarīt secinājumus pašiem.
13.02.2010 21:21
Man gan šķiet, ka problēmas ir Jums - un jo īpaši graudu atšķiršanā no pelavām. Neesmu "teatrālis", bet, domāju, ka kaut ko no teātra saprotu gan. Tā ka iesaku Jums - acīmredzot nolaisties no saviem snobisma un augstprātības kalngaliem un neizgāzt savu žulti nevietā, ja kaut kādas Jūsu gaidas, iespējams, šoreiz nav piepildījušās. Ziniet, gaidīt neiespējamo arī nav prāta darbs...
13.02.2010 20:19
Man patika, ja salīdzina ar Kazimiru un Karolīni. Žēl bija Nacionālā teātra aktieru...tik labiem aktieriem jāspēlē tāds murgs!!!
13.02.2010 14:53
Esmu pārsteigts,ka tādi pašreklāmisti kā Žans Poklēns jebšu kāds "teatrālis" reksta pilnīgu bullšitu par kaut kādiem "pārsteidzoši labiem " momentiem...
AKTIERI, BEIDZIET PAŠI PAR SEVI RAKSTĪT ATSAUKSMES!!! LABĀK MĒĢINIET TIKT GALĀ AR SAVĀM LOMIŅĀM!
13.02.2010 14:42
AIZGĀJU PĒC PIRMĀ CĒL.
HALTŪRA. JEBŠU TAS ,KAS IZRAUDZIJĀS ŠO LUGU IR PILNĪGS.....
AKTIERI TIRINĀS UN VAIBSTĀS BEZSAKARĀ. ŽĒL NAUDU.
12.02.2010 09:42
NOZELOJU,KA AIZGAJU....pilnīgs sviests....neiesaku teereet naudu.
LR-2 PUBLIKAS LETS GABALS...
12.02.2010 00:04
Paldies DT par stilā izturētu, sirsnīgu, labdabīgu izrādi!
11.02.2010 19:49
ŽĒL ,BET ATKAL ''UZ ŠO GRĀBEKLI UZKĀPT GAN NEGRIBAS ''.žēl aktieru ,kam ijāiznes ši marasms 1
09.02.2010 15:23
Jā, bet tādi nu ir tie sižeti latviešu nacionālajā dramaturģijā, ar izņēmumiem - Blaumanis un Rainis. Bet vienkāršs, pat dažkārt primitīvs sižets jau ir ļoti daudzās lugās un filmās. Nu kāds, piemēram, ir sižets tā sauktajā ģeniālajā jaunajā Streiča filmā - gandrīz nekāds... Izstāstāms 4 teikumos... Bet tas filmas un šīs izrādes labums jau ir kopefektā, kas tiek radīts. :)
09.02.2010 14:58
Aktierspēlei cepuri nost.... bet sižets - ko tik drausmīgu sen nebiju redzējusi. Noteikti nevienam neieteiktu.... Tur satura vispār nebija.. Pliks ūdens... bez garšas....
09.02.2010 08:23
Artūrs Skrastiņš ir lielisks!!!Smējāmies no sirds. Brīnišķīgs tēlojums.
08.02.2010 20:19
Nu, teikšu godīgi. Ja es varētu apzagt vislielāko no saldumu fabrikas Laima veikaliem un nospert visas končas, tad es viņas vislabprātāk apēstu šādā kompānijā: Riksis, Alfonss Prieciņš un protams - Mimi un Fifi:)
Skrastiņam, piedodiet par izteicienu, draudzīgs uzsitiens uz pleca - viņš viens varētu aizstāt visa Daugavas HESa saražoto enerģiju, gadījumā, ja nu kas:)
Dzelzītis ir kārtīga latviešu puišeļa pašpuikas etalons. No viņa varētu mācīties, kā ar kaķeni pa ķiršus sirojošiem strazdiem šaut:)
Dzelme spēlē tā it kā Dailes skatuve būtu viņas dzimšanas vieta:)
Bet vislielāko konču es tomēr atdotu Aijai Dzērvei. Arī tad, ja Skrastiņš man viņu censtos atņemt - piedod, Artūr, par dziedāšanu vien Aijai pienākas saldumu salūts:D
08.02.2010 19:04
Izrāde tiem, kuriem NAV vajadzīgi jēli, zemjostas joki. Pozitīvi latviska izrāde.
Starp citu, man patika "Psihs", skumji, ka daudzi ieciklējās uz ārējām lietām un neredzēja būtību.
08.02.2010 16:19
laba izrade,iesaku noskatities cilvekiem kas saprot jokus un kam patik humors!ir par ko pasmieties.padara gaishaku drumo laiku:)sho un to vajag pieslipet.
08.02.2010 15:20
BRĪNIŠĶĪGA izrāde - no paša sākuma līdz pašām beigām! Komplimenti VISIEM, sākot no vecāka gada gājuma aktieriem - Pupure, Liepiņš, Strenga, līdz jaunajiem - dziedošajiem, dejojošajiem, no sirds spēlējošiem -Andžāns, Rasims, Dzelme (tā, kas Inita), Eglija, Neja. Lielisks režisora, komponista, horiogrāfa, kostīmu mākslinieka utt. darbs. Īpašs urrāāā! - Dzelzītim! Lieliski pastrādāts!
Izrāde tiem, kas dzīvē paši ir labestīgi, līdzjūtīgi, ar labu humora izjūtu, kas spēj novērtēt cita darbu un ciena gan sevi, gan citus cilvēkus.
Tie, kam žults veļas pār lūpu bez kontroles un vienīgais paša labsajūtas avots ir nomelnot, kritizēt, izsmiet, salīdzināt un pazemot citus - palieciet mājās un paskatieties apkārt. Varbūt varat ieraudzīt tuvumā, savai nepārvaramajai tieksmei kritizēt, kādu reālās dzīves skatuvi, kuru apspļaudīt.
Piekrītu Žanam Poklēnam - LABA IZRĀDE, t.sk. LABESTĪGA!
08.02.2010 14:03
Nesaprotu tos ārprāta kritizētājus. Nu ja jau jūs tik gudri (ha,ha), nu vai tad nejutāt, nenojautāt, nebija iespēju ievākt informāciju (lasi - izlasīt anotāciju) un gluži vienkārši savlaicīgi pieņemt priekš jums adekvātu lēmumu - neiet.
Taču man patika ļoti, ļoti. Piedodiet, inteliģentie, laikam esmu prasta.
Tikai man nez kāpēc tā vien liekas, ka to piekritēju būs krietni vien vaikāk, kā rējēju. Ko tad mēs - muļķu zeme? Nu taču nē! Tai otrai kategorijai gan vajadzētu padomāt, vai ar viņu vērtību sistēmu viss kārtībā!!!
08.02.2010 11:42
Nu ko Tu cepies... Džilindžers sevi jau gadu kā ir izsmēlis... ja Tev patik Džilindžers vai ar viņu salīdzini, tad diemžēl jau arī tā nav nekāda labākā mēraukla. Laikam esi no Psiha piekritēju šlakas... Tad protams, jāiet mājās!... Izrāde ir ļoti O.K. Labs tautisks smejamgabals. Vajag arī pa kādam šādam reizumis. Daile rullē!!!
08.02.2010 11:07
Tas ir LĒTUMA kalngals ...
Sliktākā DŽILINDZĒRA izrāde ir labāka par šo kapustņiku!

Tie ,kam patiik,laikam lauku omiites un opji,kas par to vien priecājas,ka tikuši ārā no laukiem uz Rīgu!
Varētu patikt lētu šlegeraptauju cienītājiem.
Neiesaku tērēt naudu,jo liela latu nomešana zemē.
07.02.2010 22:12
Izrade super,taa smejos un visas zale smejas. Si izrade ir daudz labaka ka Kazimirs un Karoline :D,vot tas gan ir sviests.Bet DT paradija latvieti no malas un visi staraa :D

Paldies DT kolektiivam :)
07.02.2010 17:22
PĀRSTEIDZOŠI LABI - atbilstoši žanram dotajā ietvarā!!! Droši varu teikt, ka Auškāps ir pārspējis pats sevi. Parasti viņš iestudē klasiski, - pamatīgi gan vienmēr. Šoreiz viņš ļāvies inovācijām - ieplūdinot dažādus modernus elementus, lai vienkāršā, bet tomēr latvietības un tās labākā humora parauga luga būtu vairāk skatāma un baudāma. Šī ir izrāde tautai, ņemot vērā, ka dzīve jau tāpat ir grūta un gribas izklaidi. Un tad šī ir izklaides izrāde, bet pilna asprātības, katrās piecās minūtēs ir pa asprātības pērlei, ko garantē lielais smējējs un sarīķis Valdis Grēviņš, gan teicamie pat šķietami mazo lomiņu atveidotāji.
Visi aktieri ir katrs savā vietā, un pat tādu nelielu lomu izpildītāji kā "oberi" Slieka un Trieka ir vienkārši lieliski. Nemaz nerunājot par Artūru Skrastiņu topošā deputāta lomā - viņš ir izcils. Labas ir gan vecās meitas Pupure un Līvmane, gan jaunās - Neja un Rubule. Pat epizodiskajās lomiņās tēlojošie Rasims un Andžāns paliek atmiņā. Martinsone un Liepiņš ir Auškāpa aktieri un ir savā labākajā kondīcijā arī šoreiz. Divdomību un fantastisku līdzību ar šodienām ir bez sava gala. Turklāt no apputējušo pirmskara laika dziesmu pūra izvilkti arī mazāk zināmi meldiņi un kuplejas.
Katrā ziņā šī izrāde ir pat labāka un dziļāka kā savlaik kases grāvējs - Džons Neilands iz Ādolfa Alunāna. Šo izrādi tematikas un izklaidējošā žanra ziņā var salīdzināt ar "Kazimiru un Karolīni" Nacionālajā. Auškāpa radītā ir skaista diena pret nakti, ko samuhļījis Kairišs.
Krīzes laikā - tautai vajag tautisku izklaidi un smelt spēku nacionālajā, tad nu šī izrāde ir tieši tāda. Nemeklējiet tur vairāk. Izrāde ir ĻOTI LABA un tautai patiks. Kamēr valstī būs krīze, tā ies uz urrā! Un ĻOTI ASPRĀTĪGI - šī Grēviņa luga, Auškāpa režija un lielisks aktieru izpildījums pierāda, ka latviešiem tomēr ar humora izjūtu viss kārtībā. Pēc izrādes uz dzīvi paveras cerīgāks un gaišāks skats.
9 BALLES 10 ballu sistēmā! IESAKU!
07.02.2010 13:31
Man izrade patik. Ta ir isti radita sim juku laikam. Var lieliski relakseties un aizmirst ikdienas kibeles un rupes. Tiesi sajos laikos ir svarigi nezaudet humora sajutu!

Paldies rezisoram un visam Dailes teatra kolektivam par lielisko darbu!
07.02.2010 10:12
Nāksies apbēdināt, jo neesmu DT darbiniece. :) Vienkārši ļoti patīk DT, apmeklēju jau gadiem. Esmu apmeklējusi arī citus teātrus, bet vienmēr palieku pie DT, jo tas ir labākais.
07.02.2010 09:56
Pilnīgs balagāns un kapustņiks....nulle vērtiibas:(
Kauns ,ka iestudē šadus letus gabalus:(:(
ŽEL iztereetaas 3 stundas....
KO domaa teātra ,ka iestude sadusgariigi leetus projektus???
07.02.2010 09:39
Jūs, kundzītes, laikam neesat pamanījušas, ka Rīgā bez Dailes un Nacionālā teātra ir vēl arī citi teātri. Iesaku paplašināt savu redzesloku.
Jāsaka, ka Daile sāk nolaisties līdz Nac.t. un tas ir bezgala skumji... Šī izrāde ir balagāns, kapustņiks!!!
07.02.2010 09:33
Vai režisioram noteikti bija "jāaizņemas" izrādes sākuma aina ar lidojuma atmosfēru un stjuartiem no "Teātra Observatorijas" izrādes "Lidojums"???? Lai arī bija jautri, taču šāds sākums šajā izrādē sevi neattaisno un neiet kopā ar pārējo. Un zagt idejas jau arī nav labi.....
07.02.2010 00:49
Tā vien šķiet,ka Letīcija strādā Dailes teātrī. Un droši vien ir vīrietis! Hm, kurš gan tas varētu būt???
07.02.2010 00:45
Vajadzētu ieklausīties izrādes sākumā Skrastiņa teiktajā - ja nepatīk, Nacionālais teātris atrodas ... Nacionālā teātra mīļiem nevajadzētu "mocīties" Dailes teātra izrādēs, tikpat nesapratīs!
Izrāde ir ļoti laba atpūta un labs tingeltangels ar lielisku mūzikas izvēli (paldies Jurim Vaivodam!)! Sirsnīga ironija par sevi, par krīzi, par haosu gan toreiz, gan tagad. Baudu uz skatuves sagādā jau viens Skrastiņš, pārējie aktieri arī lieliski savās lomās! Un nevajag līdzināt ne ar ko citu, tad neradīsies neadekvāti un pa laikam absurdi apgalvojumi!
06.02.2010 22:36
Paldies aktieriem un režisoram par lieliski pavadīto vakaru - izrāde bija super! :) Visi aktieri bija super, ļoti patika arī jaunie aktieri. Tikai, nesaprotu tās dažas negatīvās atsauksmes - tā vien liekas, ka to raksta cilvēki, kuriem ļoti patīk Nacionālais teātris ar savām garlaicīgajām lugām, uz kurām tiešām nav vērts iet. Dailes teātris LABĀKAIS!!! :)
06.02.2010 22:27
Nepiekrītu Annas viedoklim.Manuprāt , izrāde ir par mums-latviešiem , un teātra izrāde ir burvīga. Lieliski savās lomās bija H.Spanovskis , P.Liepiņš , A.Skrastiņš un M.Martinsone.
06.02.2010 22:22
Aktieri lieliski, fantastiski kostīmi, bet pati izrāde visu murgu murgs!!! Bez satura, bez domas, bezjēdzīga un pliekana...
06.02.2010 22:05
Kaut kas šausmīgs!!! Tā arī netapa skaidrs, par ko ir izrāde. Kauns, ka Dailes teātris tik zemu vērtē savus skatītājus un arī aktierus, ka rada tik zema līmeņa izrādes. Pilnīga izgāšanās!!!
06.02.2010 21:25
Jauki pavadīts vakars, dziesmas, dejas, asprātības, lieliliski aktieri. Jūtos smiklos labi atpūties. Sevišķi patika Skrastiņš, Bartkevičs, Liepiņš, Popure, Martinsone.
06.02.2010 20:29
Vienkārši šausmas... Visticamāk pašas lugas dēļ. Tā arī īsti netapa skaidrs kāpēc, par ko, kas un kā.
Uzjautrinošākā vieta pašās beigās, kad uz skursteņiem tika izpildīts Sprīdīša un Lienītes leļļu dialogs. Un arī - vairāk veids kā, nevis kas tika runāts.
Ar šiem resursiem citas, kvalitatīvākas lugas iestudējums iespējams būtu pat baudāms.
Vēl radās jautājums - šī izrāde ir kā parodija par Nacionālā teātra izrādēm vai kā...?
06.02.2010 17:07
Vēl labāk būtu, ja aktieri-tēli ieraudzītu viens otru un gribētu viens no otra kaut ko panākt. Citādi iznāk, ka ir pulciņš spilgtu personību, kas runā viens otram garām un zālē sēdot pat grūti uztvert saturu.
Lieliska dekorācija, kostīmi, muzikālais un dejiskais ietvars. Patika izrādes iesākums.
Pārsteidzoši, ka vecās dziesmas var tik labi noderēt un iekļauties izrāde. Drusku pieslīpēt un būs vērtīgs izklaides gabals.
06.02.2010 16:16
Martai un Aijai

Vai tad tiešām grūti iepriekš painteresēties, uz kādu izrādi iet, lai nav vilšanās?...
Luga varbūt īsti nevelk, taču aktieri strādā no sirds. Dažas pērles - Skrastiņš, Strenga, arī Pupure, Līvmane un Bartkevičs. Jaunieši enerģiski, stilistiski viss "štokos" - kāpēc nepasmaidīt? kas to negrib darīt, lai taču, Dieva dēļ, nenāk.
06.02.2010 14:16
Izrāde superīga! Dziesmas lustīgas, aktieri savu darbu dara superīgi! Paldies Skrastiņam un Dzelzītim! Vispār visi aktieri superīgi
06.02.2010 10:34
Skastins, Dzerve, Gaidelis - super! Biezhaak redzeet tik labus aktierus kopaa speeleejam!
06.02.2010 09:27
Teikšu godīgi- žēl izniekoto laiku un naudu! Tikai līdzpaņemtie ziedi iemīļotajiem aktieriem atturēja nepamest DT viesmīlīgās telpas jau pēc pirmā cēliena. Pat Skrastiņš, kurš vienmēr būdams perfekts savās lomās, un dejojošie un dziedošie aktieri Talcinieku lomās neglāba šo izrādi. Ja pirmajā cēlienā vēl cilvēki samocīti smējās, tad otrajā smiekli atskanēja arvien retāk.

Garlaicīgi un pliekani. Kārtējo reizi pārliecinos, ka uz DT izrādēm nav vērts iet.
06.02.2010 00:43
3.14 (62 gadi): lauku tantiņas, kurām pašvaldības, iespējams, uzsauks braucienu uz Lielrīgas tejāteri, par šo lugu būs stāvā sajūsmā. Bet vai tā ir īstā DT auditorija?
------------------------------------------
Vai dieniņ, vai dieniņ - atkal jau šī dzimuma un vecuma diskriminācija! Kā nav neērti - pašam/pašai 62 gadi?!? Ja Tev nepatika, tad, kāpēc lai "lauku tantiņas" būtu stāvā sajūsmā?

Prieks, ka vismaz Auškāps beidzot ir attapies un ķeras pie starpkaru Latvijas dramaturģijas!
Sen derēja iestudēt kādu no Andrēja Upīta mietpilsoņu komēdijām.
Upīts noteikti ir labāks dramaturgs un komēdiju autors nekā Grēviņš... Bet tās ir manas personīgās pārdomas.

06.02.2010 00:13
Dzīvoju gan pilsētā, bet izrāde tiešām patika. Par mūžīgi aktuālo cilvēka dabu, kas nemainās vienalga vai pagājušais gadsimts, vai mūsējais. Patīkami, ka DT nenolaižas līdz Žurkas līmenim, bet ir asprātīgi ironiski.
Sevišķi gribas izcelt Skrastiņu, Dzelzīti, Rubuli, Gaideli un Strengu, jo viņu darbības uz skatuves ir grodi savītas cauri visai izrādei. Dzērve gan diemžēl likās kā no sliktas pašdarbības, tik pārspīlēta, ka nevar pat saprast ko viņa runā.
Patika jaunie dziedošie un dejojošie aktieri.. Ļoti laba horeogrāfija.
05.02.2010 22:54
To 3.14....

Ja nezinat,tad arii var nopirkt uz generalmeginajumiem biletes,kas notika iepriekshejaja diena pirms pirmizrades....tas taa,starp citu...
05.02.2010 22:25
Pirmkārt, kā var parādīties komentāri par PIRMIZRĀDI, kura tikai pirms pusstundas (šobrīd 22:27 05.02.2010)beigusies jau vakar (04.02.2010)? DT slavinātāji pārcentušies pār mēru....
Otrkārt, es necerēju ko īpašu no DT sagaidīt, bet TĀDU fiasko.... Aktieriem visu cieņu, darīja ko varēja ( Skrastiņš, kurš nu nekādi nav no maniem favorītiem bija labs cits jautājums,,kālab veco zēnu Strengu bija jāpazemo) bet izejmateriāls nu galīgi GARĀM!
Treškārt, lauku tantiņas, kurām pašvaldības , iespējams, uzsauks braucienu uz Lielrīgas tejāteri, par šo lugu būs stāvā sajūsmā. Bet vai tā ir īstā DT auditorija?
Un tās divdesmitsantīmīgās 3D brillītes....
05.02.2010 20:43
Izrāde bija vienkārši fantastiska! Man ļoti patika. Man liekas, ka katrs aktieris savā tēlā atrada ko īpašu un to lieliski prata izcelt. Ļoti patika horeogrāfija, un dziesmas man liekas, ka bija pašā laikā. Milzīga paldies režisoram, aktieriem un pārējiem kas pie izrādes strādāja. Noteikti šo izrādi iesaku noskatīties.=))))) vēreiz milzīgs paldies.
05.02.2010 20:38
Paldies par tematiski izsmalcinato un lielisko horeografiju ar ideju!
Aktieri lieliski dejoja. Skrastins - apbuross!
Jautri!
05.02.2010 16:06
Sirsnīga ironija, lielisks Skrastiņš!
05.02.2010 15:46
Apbrīnojami,ka šādi "gabali" nonāk uz DT skatuves. Tāds haoss sen nebija redzēts.
Nez ,vai pašiem ir prieks un lepnums par padarīto darbu. Muzikālā izvēle arī ,nu nekādi nav saprotama. Kam šobrīd interesē klausīties nereāli vecus un muzikāli prastus gabalus? Aktieri var līst kaut no ādas ārā, šitais gabals nebūs pavelkams!
05.02.2010 12:54
Tomēr pagarlaicīgi. Atsevišķas epizodes protams perfektas. Līdz Neilandam nevelk. Nezinu, uz kādu publiku orientēts.
05.02.2010 10:11
Izrādi tieši tā vajag skatīties - ar vieglu pašironijas devu un smaidu. Mazliet kaitina pārspīlējumi, toties iepriecina dialogu valoda. Labāk klausīties 20.gs.30.gadu izteicienus, nevis mūsdienu "anglicismus".
Noteikti arī Dzelzīti vajag paslavēt - šī loma viņam izdevusies!
05.02.2010 10:02
LIELISKI....smaids manā sejā nepazuda ne mirkli!!! Tik reālas situācijas iz dzīves, nu tieši kā par mums - parastajiem latviešiem un "īpašajiem" latviešiem :) Varbūt kādam šī būs sāpīga tēma, bet.....labāk iesmiesim par sevi un citiem vismaz šoreiz( sēžot zālē) :) un jā, nekāpsim uz tiem grābekļiem un ceļosim - kā teica SkrastiņArtūrs (īsts Spridzeklis izrādē) :) - Latvijā nebūtu tik daudz bezdarbnieku, ja viņi visi ceļotu :D :) Vispār jau Viņi - MŪSU aktieri biji izcili.....Katram pa ziedam...:*
05.02.2010 09:32
Baiba Neja-fantastiski spēlēja-tik reālas izjūtas viņā parādījās-kolosāli!
05.02.2010 08:20
Divējādas pārdomas - apniluši šie smīdināmgabali ar paralēlēm mūsdienām, dziesmām utt. Kases ienākumi būs. Cilvēki smiesies un būs priecīgi. No otras puses - ļoti skaidrs režisora uzstādījums, viss realīzēts labi, aktieri labi savās lomās, spēlē ar prieku, kas nav mazsvarīgi. Labi pastrādāts!
04.02.2010 23:08
ļoti patika :)
Skrastiņš , Martinsone, Liepiņš- lieliski :)
Paldies DT :)
04.02.2010 22:59
labais, sevišķi otrais cēliens, kur viss atrisinās
tā mīļā, siltā ironija
Mirdza Martinsone kā māte - vnk super
Pēteris Liepiņš - kā padevīgais vīrs
Skrastiņu pazinu tikai pēc balss, arī labs
baņķieris Spanovskis kā Joske un otrā cēlienā jau kā bankrotējušais -
ar kokli un pastalās
seno laiku mūzika un dziesmas arī atpazīstamas
visādas krīzes nāk un iet, pasmaidam vai raudam vai skatāmies uz visu caur kādām? brillēm
04.02.2010 22:34
1. daļa FAIL... pārdomas paliks , jeb nepalikt ... 2. daļa krietni cerīgāka... bet vienalga palicis vien tāds žēlīgs smaids... Bet Tautai jau patika ...
04.02.2010 22:33
Izrade vnk Super,tā izsmējos. Skrastiņš - lieliski :)